امروز ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ ق.ظ

بازگشت رونالدو به مادرید!

ستاره پرتغالی رونالدو برای دریافت حکم نهایی دادگاه مادرید به اسپانیا بر می‌گردد.

به گزارش جمهوریت ;

بازگشت رونالدو به مادرید!

ستاره پرتغالی رونالدو برای دریافت حکم نهایی دادگاه مادرید به اسپانیا بر می‌گردد.

به گزارش ایلنا، نشریه دیلی میرر اعلام کرد کریستیانو رونالدو در تاریخ ۱۴ ژانویه سال آینده میلادی(۲۰۱۹) در دادگاه مادرید حاضر می‌شود تا حکم نهایی خود درباره تقلب مالیاتی ۱۴٫۷ میلیون یورویی با دریافت کند.

بازیکن سابق رئال مادرید و دارنده پنج توپ طلا در سال ۲۰۱۷ از سوی دادستانی مادرید به تخلف در پرداخت مالیات حق تصویر خود محکوم شد. در بیانیه رسمی برای این تخلف آمده است:‌ “متهم با استفاده از یک ساختار شرکتی که در سال ۲۰۱۰ ایجاد شده بود، از حقوق اداری مالیاتی در اسپانیا از طریق حق تصویر خود فرار مالیاتی داشته است.”

حالا رونالدو که در تابستان با ترک رئال به یوونتوس پیوسته برای ارائه آخرین توضیحاتش و دریافت حکم نهایی که به گفته نشریه انگلیسی دو سال حبس خواهد بود برای دریافت حکمش به مادرید احضار شده است. او در جلسات گذشته دادگاه با ارتباط ویدیویی حضور داشته و قانون اسپانیا تصدیق می‌کند که مجازات‌های زندان دو سال و کمتر تحت تعقیب مجرمین قرار می‌گیرد و انتظار می‌رود که متهم در این دوره جنایات بیشتری در اسپانیا انجام ندهد.

وکیل رونالدو پیشنهاد پرداخت ۳۷۵ هزار یورو جریمه نقدی را به دادگاه مادرید اعلام کرده تا حکم زندان برای ستاره پرتغالی در نظر گرفته نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار