امروز ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۹ ق.ظ
جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با جمهوریت خبر داد:

ائمه جمعه در کشور برای انتقاد از دولت تحت فشار هستند

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مطرح می کند که ائمه جمعه کشور برای انقتاد از دولت تحت فشار هستند و بعضا اذعان دارند که در صورت عدم تخریب دولت از آن ها انتقاد می شود.

در روزهای اخیر موضوع پلاکارد کذایی در مدرسه فیضیه قم حواشی و انتقادات زیادی را به دنبال داشته است . متوای پالاکراد به شکلی است که گویی به نظر می رسد خطاب آن به دولت و رییس جمهور باشد. فارغ از اظهارنظرها و واکنش هایی که در این خصوص صورت گرفته است ، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم در این خصوص به  جمهوریت می گوید : اصل برگزاری این تجمع جای سوال دارد که آیا با مجوز قانونی بوده یا خیر ، اهمیت این موضوع نیز این حیث است که باید مقام مسئولی در این خصوص پاسخگو باشد.

 

جعفرزاده ایمن آبادی : اخیرا یکی از ائمه جمعه به من می گفت که انتقاد از دولت امروز ارزش شده است و ما را برای نقد دولت تحت فشار می گذارند و اگر به دولت حمله نکنیم و از دولت نقد نکنیم از ما انتقاد می شود

نماینده مردم رشت در مجلس در ادامه این مطلب افزود : چرا در جامعه حق شعار و پلاکارد تنها مختص یک جریان است و بقیه از این حق محروم هستند، چرا در دولت احمدی نژاد انتقاد از دولت خیانت به نظام و انقلاب بود امروز نقد به دولت روحانی ارزش شده است.

وی تصریح کرد : اخیرا یکی از ائمه جمعه به من می گفت که انتقاد از دولت امروز ارزش شده است و ما را برای نقد دولت تحت فشار می گذارند و اگر به دولت حمله نکنیم و از دولت نقد نکنیم از ما انتقاد می شود.

جعفرزاده تاکید کرد : بخشی از این تریبون ها در کشته شدن اخلاق و ایجاد فساد در کشور موثر بوده اند و من تصور می کنم ابتدا باید توضیح دهند که چرا در مقاطعی در کشور سکوت کرده اند و امروز چرا به دولت حمله می کنند .

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی همچنین تصریح کرد : من تصور می کنم این گروه باید به مردم بگویند که چرا امروز در جامعه ناامیدی پمپاژ می کنند؛ آیا این رفتارها تحت فشار است و ان ها مجبور هستند این گونه روش و سیاست خود را عوض کنند./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار