پرفروش ترین خودروهای سال ۲۰۱۸ آمریکا معرفی شدند

معمولا در پایان هر سال میلادی، پرفروش ترین خودروهای سال معرفی می‌شوند و اکنون نیز روزهای پایانی سال 2018 را پشت‌سر می‌گذاریم که از این رو خودروسازان بزرگ جهان لیستی از میزان فروش محصولات خود را تا پایان ماه اکتبر 2018 اعلام کرده‌اندمعمولا در پایان هر سال میلادی، پرفروش ترین خودروهای سال معرفی می‌شوند و اکنون نیز روزهای پایانی سال 2018 را پشت‌سر می‌گذاریم که از این رو خودروسازان بزرگ جهان لیستی از میزان فروش محصولات خود را تا پایان ماه اکتبر 2018 اعلام کرده‌اند

به گزارش جمهوریت، پرفروش ترین خودروهای سال ۲۰۱۸ آمریکا معرفی شدند. بر اساس این لیست، کراس اوورها، شاسی بلند‌ها و پیکاپ‌ها نسب به خودروهای سدان از محبوبیت بیشتری برخوردارند. در ادامه با خودروهای پرفروش آمریکا آشنا می‌شویم.

معمولا در پایان هر سال میلادی، پرفروش ترین خودروهای سال معرفی می‌شوند و اکنون نیز روزهای پایانی سال 2018 را پشت‌سر می‌گذاریم که از این رو خودروسازان بزرگ جهان لیستی از میزان فروش محصولات خود را تا پایان ماه اکتبر 2018 اعلام کرده‌اند. بر اساس این لیست می‌توانیم با پرفروش ترین خودروهای سال 2018 آمریکا آشنا شویم. در این لیست، کراس اوورها، پیکاپ‌ها و شاسی بلند‌ها در بازار آمریکا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند. آمار فروش خودروهای این لیست از ابتدای سال 2018 تا پایان ماه اکتبر است.

لیست پرفروش ترین خودروهای سال 2018 آمریکا

۲۰٫ هیوندای النترا (Hyundai Ealantra)

تعداد فروش:‌ 167 هزار و 191 دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

خودرو هیوندای النترا از ابتدای سال 2018 تا پایان ماه اکتبر فروش 167 هزار و 191 دستگاهی را تجربه کرده است و در جایگاه بیستم لیست پرفروش ترین خودروهای سال 2018 آمریکا قرار گرفت. شرکت کره‌ای هیوندای، مدل 2019 النترا را با تغییرات ظاهری و امکانات جدیدی تولید کرده است که از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای نظیر پیشگیری از برخورد جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار توجه راننده بهره می‌برد.

۱۹٫ نیسان آلتیما (Nissan Altima)

تعداد فروش: ۱۸۰ هزار و ۵ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

شرکت نیسان این محصول را با مدل ۲۰۱۹ به بازار عرضه کرده است که از ظاهر جدیدی بهره می‌برد. طراحان، جلوپنجره‌ی V شکل منحصربه‌فردی را برای آن در نظر گرفته‌اند. همچنین این خودرو نسبت به مدل‌های پیشین با امکانات جدیدی به بازار عرضه می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به موتور 4 سیلندر 2 لیتری توربو با نسبت تراکم قابل تغییر، دستیار نوربالا، هشدار خروج از خط، پایش نقاط کور و ترمز اضطراری خودکار اشاره کرد.

۱۸٫ نیسان سنترا (Nissan Sentra)

تعداد فروش: ۱۸۲ هزار و ۷۵۸ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

کراس اوورها و شاسی بلندها امروزه به عنوان گزینه محبوب مشتریان محسوب می‌شوند، اما خودروهای سدان نیز همچنان طرفداران خود را دارند. خودرو نیسان سنترا با 182 هزار و 758 دستگاه فروش از ابتدای ماه ژانویه 2018 تا پایان ماه اکتبر در جایگاه هجدهم پرفروش ترین خودروهای سال 2018 آمریکا قرار گرفت.

۱۷٫ جیپ گرند چروکی (Jeep Grand Cherokee)

تعداد فروش: ۱۸۵ هزار و ۷۶۲ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

خودرو جیپ گرند چروکی از ویژگی‌هایی نظیر قدرت زیاد، تجهیزات لوکس و عبور از مسیر‌های سخت بهره می‌برد که به همین دلیل در بازارهای آمریکا به عنوان یک شاسی بلند بسیار محبوب شناخته می‌شود.

۱۶٫ جیپ چروکی (Jeep Cherokee)

تعداد فروش: ۱۹۸ هزار و ۳۴۱ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

طراحان، مدل ۲۰۱۸ خودرو جیپ چروکی را با ظاهر و امکانات ارتقایافته‌ای به بازار عرضه کرده‌اند که در نگاه اول با ظاهر سنتی و مرسوم‌تری در دماغه خودرو آشنا می‌شویم. این خودرو به موتور 4 سیلندر 2 لیتری توربو مجهز بوده که قادر به تولید قدرت 270 اسب بخار و گشتاور 400 نیوتن‌متر است.

۱۵٫ تویوتا هایلندر (Toyota Highlander)

تعداد فروش: ۲۰۱ هزار و ۲۴۷ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

شرکت تویوتا این محصول را به عنوان فیس‌لیفتی از مدل 2017 به بازار عرضه کرده‌ است. خودرو تویوتا هایلندر با 167 هزار و 191 دستگاه فروش از ابتدای سال 2018 تا پایان ماه اکتبر در جایگاه پانزدهم پرفروش ترین خودروهای سال 2018 آمریکا قرار گرفت.

۱۴٫ جیپ رانگلر (Jeep Wrangler)

تعداد فروش: ۲۰۴ هزار و ۲۶۹ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

شرکت جیب نسل جدید این خود را نیز به بازار عرضه کرده و قصد دارد در سال آینده خودرو پیکاپ جیپ گلادیاتور را به فروش برساند. بدون شک در این لیست خودروهایی وجود دارند که نسبت به جیپ رانگلر سواری راحت‌تری را ارائه می‌کنند، اما در خارج از جاده و از نظر توانایی‌های آفرودی خودرو رانگلر بی‌رقیب است.

۱۳٫ تویوتا تاکوما (Toyota Tacoma)

تعداد فروش: ۲۰۴ هزار و ۴۴۳ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

آن دسته از افرادی که در بازار به دنبال خودرویی با سایز متوسط و مصرف اندک می‌گردند تا با آن وسایل و افراد بیشتری را حمل‌و‌نقل کنند، خرید خودرو میان‌سایز تویوتا تاکوما بهترین گزینه‌ است.

۱۲٫ فورد اکسپلورر (Ford Explorer)

تعداد فروش: ۲۱۸ هزار و ۸۰۵ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

خودرو فورد اکسپلورر به عنوان شاسی بلند بسیار توانایی شناخته می‌شود که از ظرفیت‌ یدک‌کشی و قابلیت‌های آفرودی منحصربه‌فردی بهره می‌برد. شرکت فورد قصد دارد مدل ST این خودرو را با قدرت 400 اسب بخار برای نسل جوان به بازار عرضه کند.

۱۱٫ فورد اسکیپ (Ford Escape)

تعداد فروش: ۲۳۰ هزار و ۵۶۵ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

خودرو فورد اسکیپ از ابتدای سال ۲۰۱۸ تا پایان ماه اکتبر میزان فروش ۲۳۰ هزار و ۵۶۵ دستگاه را تجربه کرده و در جایگاه یازدهم لیست پرفروش ترین خودروهای سال ۲۰۱۸ آمریکا قرار گرفته است و با رتبه دهم فقط ۱۰ هزار دستگاه فاصله دارد. شرکت فورد قصد دارد نسل جدید این خودرو را در سال ۲۰۱۹ رونمایی کند.

۱۰٫ هوندا آکورد (Honda Accord)

تعداد فروش: ۲۳۹ هزار و ۷۷ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

هوندا آکورد به عنوان خودروی سال ۲۰۱۸ آمریکای شمالی انتخاب شده و جزو ۱۰ خودرو پرفروش سال ۲۰۱۸ آمریکا قرار گرفته است. البته این خودرو نسبت به انتظارات شرکت هوندا، فروش کمتری داشته و میزان تولید آن در ماه آوریل کاهش یافته است.

۹٫ تویوتا کرولا (Toyota Corolla)

تعداد فروش: ۲۵۷ هزار و ۱۸۸ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

در هفته‌ گذشته، شرکت تویوتا از مدل جدید کرولا سدان رونمایی کرد و مشتریان برای نخستین بار می‌توانند نسخه هیبریدی این خودرو را خریداری کنند.

۸٫ هوندا سیویک (Honda Civic)

تعداد فروش: ۲۷۷ هزار و ۴۸۶ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

خودرو هوندا سیویک برای مشتریان آمریکایی، خودرویی آشنا محسوب می‌شود و فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است. شرکت هوندا قصد دارد نسخه‌های کوپه و سدان این خودرو را برای سال 2019 با تغییرات کمی نسبت به مدل‌های پیشین به بازار عرضه کند. البته تمامی تریم‌های خودرو هیوندا سیویک مدل 2019 به‌صورت استاندارد از بسته ایمنی و کمک‌راننده‌‌های ویژه‌ای نظیر ترمز پیشگیری از برخورد، هشدار برخورد از جلو، پیشگیری از خروج خودرو از مسیر، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی بهره می‌برند.

۷٫ تویوتا کمری (Toyota Camry)

تعداد فروش: ۲۸۹ هزار و ۸۰۱ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

بر خلاف سال‌های قبل، خودروهای معروف گذشته مثل تویوتا کمری در بازارهای جهانی همچون بازار آمریکا فروش خوبی نداشتند. هرچند این خودرو نسبت به نسل‌های پیشین تغییرات زیادی را تجربه کرده است، اما امروزه مشتریان به دنبال شاسی‌بلندها و کراس اوورهای بزرگ هستند و حتی شرکت تویوتا نیز میزان تولید این خودرو را کاهش داده است.

۶٫ هوندا سی آر وی (Honda CR-V)

تعداد فروش: ۳۰۵ هزار و ۴۵۴ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

مدل ۲۰۱۷ هوندا CR-V به عنوان جدید‌ترین نسل این کراس اوور ژاپنی است که همچنان در بازار عرضه می‌شود و فروش 305 هزار و 454 دستگاه را تجربه کرده است که فقط 50 هزار دستگاه با پرفروش‌ترین خودروی کلاس خود فاصله دارد.

۵٫ نیسان روگ (Nissan Rogue)

تعداد فروش: ۳۳۷ هزار و ۷۲۷ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

نیسان روگ از ابتدای سال ۲۰۱۸ تا پایان ماه اکتبر فروش ۳۳۷ هزار و ۷۲۷ دستگاهی را تجربه کرده‌ است که در کلاس کراس اوورها به عنوان پرفروش‌ترین خودرو شناخته می‌شود. این خودرو از تجهیزات استاندارد زیادی بهره می‌برد و به همین دلیل، یک خودرو خانوادگی مناسب محسوب می‌شود. نیسان روگ به تکنولوژی‌هایی نظیر نوربالای خودکار، هشدار خروج از مسیر، هشدار ترافیک عقب، ترمز عقب خودکار، هشدار نقاط کور و ترمز اضطراری خودکار مجهز است.

۴٫ تویوتا راو 4 (Toyota RAV4)

تعداد فروش: ۳۵۳ هزار و ۱۴۹ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

تویوتا راو ۴ همانند گذشته فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است. امسال، رقابت تویوتا راو ۴ با نیسان روگ در زمینه فروش بسیار تنگاتنگ بود. شرکت تویوتا نسل جدید راو 4 را نیز به بازار عرضه کرده و با توجه به اینکه هنوز سال 2018 به پایان نرسیده است، انتظار می‌رود این خودرو بتواند میزان فروش خود را افزایش دهد.

۳٫ شورولت سیلورادو (Chevrolet Silverado)

تعداد فروش: ۴۲۴ هزار و ۴۰۳ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

آمار فروش محصولات جنرال موتورز به جای ماهانه به صورت هر سه ماه یکبار منتشر می‌شود و به همین دلیل میزان فروش محصولات این شرکت تا دوم اکتبر لحاظ شده است، اما سایر شرکت‌ها میزان فروش خود را تا پایان ماه اکتبر منتشر کرده‌اند. میزان فروش شورولت سیلورادو برای مدل‌های 1500، 2500، 3500 و پیکاپ HD است. با توجه به اینکه شرکت جنرال موتورز نسبت به سایر شرکت‌ها، گزارش فروش متفاوتی را منتشر کرده است، اما باز هم محصول پیکاپ این شرکت در جایگاه سوم لیست پرفروش‌ترین خودروهای سال 2018 آمریکا قرار می‌گیرد.

۲٫ پیکاپ‌های رم (RAM Trucks)

تعداد فروش: ۴۲۴ هزار و ۷۶۹ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

فروش پیکاپ‌های رم با پیکاپ شورولت سیلورادو فقط 366 دستگاه اختلاف دارد. البته باید به این نکته توجه کنید که آمار فروش شرکت فیات-کرایسلر از ابتدای سال 2018 تا پایان ماه اکتبر بوده و آمار فروش جنرال موتورز از ابتدای سال 2018 تا دوم اکتبر است. همچنین آمار فروش رم ترکیبی از مدل محبوب 1500 و مدل‌های هوی دیوتی 2500 و 3500 است.

۱٫‌ فورد سری اف (Ford F-Series)

تعداد فروش: ۷۴۹ هزار و ۴۵۶ دستگاه

پرÙروش ترین خودروهای سال 2018

خودرو فورد سری F فروش بسیار بالایی را تجربه کرده و اختلاف زیادی با سایر خودروهای این لیست دارد. این پیکاپ محبوب این‌بار هم عنوان پرفروش‌ترین خودروی سال 2018 آمریکا را کسب کرده و برای چهل‌ودومین سال به عنوان پرفروش‌ترین خودروی سال انتخاب می‌شود. فروش سری F ترکیبی از مدل‌های F-150 و نسخه‌های سوپردیوتی F-250 و F-350 است.

منبعmotor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار