قرارگیری ۹۶ درصد کشور زیر پوشش شبکه گازرسانی

وزیر نفت: تا سال آینده جمعیت تحت پوشش گازرسانی کشور به ۹۶ درصد خواهد رسیدوزیر نفت: تا سال آینده جمعیت تحت پوشش گازرسانی کشور به ۹۶ درصد خواهد رسید

به گزارش جمهوریت، تا سال آینده؛

وزیر نفت: تا سال آینده جمعیت تحت پوشش گازرسانی کشور به ۹۶ درصد خواهد رسید.

قرارگیری Û¹Û¶ درصد کشور زیر پوشش شبکه گازرسانیبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، بیژن نامدار زنگنه پس از نشست در کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون نزدیک ۹۰ درصد جمعیت روستایی و ۹۹ درصد جمعیت شهری (غیر از سیستان و بلوچستان) از گاز طبیعی استفاده می‌کنند، گفت: تا سال آینده جمعیت تحت پوشش گازرسانی کشور به ۹۶ درصد خواهد رسید که این رقم در سطح جهان نادر است.

وی تاکید کرد: در جلسه امروز یکی از سوالات مربوط به خطوط انتقال گاز از عسلویه بود که نگرانی داشتند و من و همکارانم از نظر مسیر خط لوله توضیحات کامل را دادیم و قرار بر این شد که مذاکرات ادامه پیدا کند تا با تبادل نظر نگرانی‌ها رفع شود.

نامدار زنگنه درباره موضوع طرح جامع انرژی نیز گفت: پیشنهاد آن به دولت داده شده است.

وزیر نفت درباره گازرسانی به روستای تربت جام که محل سوال نماینده این شهر بود توضیح داد: این موضوع حق نماینده بوده باید فعالیت بیشتری صورت گیرد تا مشکل حل شود.

وی درباره طرح برندینگ(نشان سازی) نیز گفت: کمیسیون کار بزرگی کرده، پیش‌نویس طرح تکمیل شده و به صحن مجلس ارائه می‌شود که ضوابط دقیقی برای رفاه و ارتقای کسب و کار جایگاه‌ها ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار