امروز ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۱ ب.ظ

مقاومت می‌تواند بر هر قدرتی در دنیا تسلط پیدا کند/مردم مظلوم یمن پیروز می شوند

به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم گرامیداشت کودکان مظلوم یمن با حضور سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه و عدنان قاسم القفله مسئول روابط خارجی شورای اجرایی انصارالله یمن امشب در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شدبه گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم گرامیداشت کودکان مظلوم یمن با حضور سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه و عدنان قاسم القفله مسئول روابط خارجی شورای اجرایی انصارالله یمن امشب در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد

به گزارش جمهوریت، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه:

مقاومت می‌تواند بر هر قدرتی در دنیا تسلط پیدا کند/مردم مظلوم یمن پیروز Ù…ÛŒ شوندبه گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم گرامیداشت کودکان مظلوم یمن با حضور سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه و عدنان قاسم القفله مسئول روابط خارجی شورای اجرایی انصارالله یمن امشب در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

 سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه جنگ یمن جنگ مظلومان قهرمان است، اظهار کرد: امروز شاهد هستیم که برادران با ایمان و قهرمان ما در یمن طلایه داران مقاومت اسلامی هستند؛ در عین حال که توانستند جنگ را به خوبی و با کمترین امکانات نظامی اداره کنند، در اداره کشورشان هم علیرغم محاصره با درایت عمل کرده اند.

وی ادامه داد:دشمنان نتوانستند جلوی کمک های بشردوستانه را بگیرند وگرنه از این کار هم دریغ نمی‌کردند همانطور که از هیچ نوع جنایتی مضایقه نمی کنند؛ کار‌هایی که حکام سعودی در یمن انجام دادند حتی رژیم صهیونیستی هم آن‌ها را انجام نداده است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه از روز‌های اولیه تمام امکانات نظامی رژیم صهیونیستی از جمله هواپیما‌های جنگی در اختیار حکام سعودی قرار گرفت، ادامه داد: در بعضی روز‌ها شاهد بمباران مردم مظلوم یمن بودیم که در طول جنگ‌های مختلف در طول تاریخ بی سابقه بوده و این حجم از جنایت انسانی انجام نمی‌شد مگر با پشتیبانی آمریکا و کشور‌های غربی که ادعای بشر دوستی آن‌ها گوش جهانیان را کر کرده است.

وی تاکید کرد: این جنگ موجب شد تا چهره خبیث سعودی برای همه جهان آشکار شود و این کار خدا بود که نقاب این رژیم کنار برود و شاهد صورت واقعی جنایت کارانی باشیم که به کوچک و بزرگ رحم نمی کنند.

سردار قاآنی  درباره قدرت انصارالله یمن و قدرت موشکی روزافزون آن گفت: منصور هادی خائن همزمان با خیانتی که در حق مردم یمن انجام داد. اکثر مراکز موشکی یمن را هم ناکارآمد کرده بود اما با همت جوانان مومن و با اراده انصارالله یمن امروز حرف از دقت موشک‌های شلیک شده به سمت متجاوزان مطرح  است بطوریکه آخرین موشک شلیک شده تنها چند متر با هدف اصلی فاصله داشت.

وی تصریح کرد: در حال حاضر همه تحلیلگران سیاسی دنیا به این نکته اذعان دارند که دولت سعودی و حامیان آن گرفتار جنگی شده اند که خودشان را پایه‌گذار آن می دانند اما دیگر در مرحله تعیین سرنوشت جنگ نیستند و تنها نظاره‌گر معادلات منطقه شده اند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه درباره قدرت امروز انصارالله یمن در دریا و زمین تصریح کرد: انصارالله امروز به قدرتی دست پیدا کرده که هر کشتی را که اراده کنند، میتواند چه در ساحل و چه در عمق دریا مورد اصابت قرار دهد و حتی بسیاری از تحلیلگران یمن اعتقاد دارند بخش‌های تحت نظر انصارالله یمن  از امنیت بیشتری نسبت به مناطق تحت کنترل عناصر بیگانه و خائن برخوردار است.

جانشین سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن دوران گذشته که قدرت‌های  پوشالی در دنیا بتوانند جنگی را آغاز و به پایان برسانند در حال حاضر تحولات به گونه‌ای است که آن‌ها می‌توانند جنگی را آغاز، اما پایانش را نمی‌توانند تعیین کنند و به امید خدا پیروزی با مقاومت خواهد بود.

وی ادامه داد: اندیشمندان آمریکایی مقاله‌ای را در یکی از مجلات معتبر خود به چاپ رساندند که در آن آمده است در سال‌های دور دریای سرخ به طول ۵ هزار سال در اختیار غربی‌ها بوده و ایرانی‌ها تنها خلیج فارس را اداره می‌کردند اما تحولات در منطقه خاورمیانه طوری رقم خورده است که آن‌ها به دریای سرخ راه پیدا کرده اند، من به آن‌ها می‌گویم که این قدرت مقاومت اسلامی است که توانسته در بین مردم نفوذ و آنها را عزتمند کند.

سردار اسماعیل قاآنی در پایان با بیان اینکه مقاومت می‌تواند بر هر قدرتی در دنیا تسلط پیدا کند، گفت: جوانان مومن و با انگیزه و اراده انصارالله یمن اثبات کرده‌اند که می توان با توکل بر اراده الهی و استقامت، پیروزی‌های بزرگی را با دستان خالی به دست آورد و ان شاءالله پیروزی با مردم مظلوم یمن خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار