ملاقات سلبریتی‌های بالیوود برای شیخ بحرین دردسر ساز شد

شیخ بحرینی برای سفارش لیست 26 نفره ملاقات ستاره‌های بالیوود باید 45 میلیون دلار غرامت دهدشیخ بحرینی برای سفارش لیست 26 نفره ملاقات ستاره‌های بالیوود باید 45 میلیون دلار غرامت دهد

به گزارش جمهوریت، پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شیخ بحرینی برای سفارش لیست ۲۶ نفره ملاقات ستاره‌های بالیوود باید 45 میلیون دلار غرامت دهد.

ماجرا از این قرار است که شیخ حمدبن عیسی آل خلیفه یکی از اعضای خانواده سلطنتی بحرین لیستی از ۲۶ ستاره مشهور هندی به احمد عادل عبدالله احمد تاجر مصری داد؛ به این منظور که تمایل به ملاقات آنها دارد.

طبق قرارداد شیخ ۵۰ ساله به ازای ۱۵ دقیقه ملاقات با هر یک از سلبریتی های بالیوودی باید یک میلیون ۴۰۰ هزار دلار پرداخت می کرد. اما پس از ۴ ملاقات، نظر شیخ تغییر کرد و اکنون تاجر ۴۳ ساله مصری تقاضای ۴۵ میلیون دلار غرامت کرده و در دادگاه عالی لندن متهم به نقض شرایط قرارداد شده است.

عبدالله احمد تاجر مصری ادعا می کند طبق قراردادی که بین دو طرف امضا شده، ترتیب ملاقات شیخ با ۲۶ سلبریتی بالیوودی داده شده و اکنون انصراف او از ادامه قرارداد ملزم به پرداخت غرامت است.

طبق قرارداد، قرار بود هر جلسه ۱۵ دقیقه، ملاقات ها در هتل های هند و دبی برگزار شود اما پس از ۴ ملاقات او تغییر عقیده داد و تنها ۳ میلیون دلار پرداخت کرد.

وکیل شیخ ادعا می کند که موکلش در مورد هزینه ها گمراه شده است و تصور می کرد روزی ۴۰ تا ۶۰ هزار دلار هزینه خواهد کرد. او ادامه داد که دادخواست شیخ در دادگاه عالی لندن به ثبت رسیده است چون بیشتر وقتش را در این شهر می گذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار