امروز ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۹ ق.ظ

جهش ناگهانی تعداد فوتی‌های کرونا در البرز

آمار فوتی‌های روزانه کرونا در البرز طی روزهای گذشته ۱۰ و یا زیر ۱۰ نفر بود اما طی ۲۴ ساعت گذشته با ثبت یک رکورد به ۱۶ نفر رسید.

جمهوریت: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۰۸۸ نفر رسیده است.

دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در البرز گفت: از دیروز تا امروز ۳۱ شهریور، ۱۰۱ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک )، از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۷ هزارو ۱۹۷ نفر است.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۵۶۷ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک )، در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد، ابتلای ۲۶۸ نفر به بیماری کووید ۱۹، تا این تاریخ قطعی شده است.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۰۸۸ نفر رسیده است.

فتحی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۵ هزار و ۵۳۲ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

گفتی است آمار فوتی‌های روزانه کرونا در البرز طی روزهای گذشته ۱۰ و یا زیر ۱۰ نفر بود اما طی ۲۴ ساعت گذشته با ثبت یک رکورد به ۱۶ نفر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.