امروز ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۶:۲۸ ق.ظ

آناشید حسینی از همسرش جدا شد/ نقش صدرالساداتی و عدالتخواهان در طلاق

امیرحسین مرادی همسر آناشید حسینی مدل معروف ضمن اعلام خبر طلاق از همسرش از تقش مهدی صدرالساداتی و عدالتخواهان در برهم خوردن ازدواجش پرده برداشت.

امیرحسین مرادیان (فرزند سفیر ایران در دانمارک) همسر آناشید حسینی در اینستاگرام خود خبر طلاق از همسرش را اعلام کرد. آن هم به دلیل حواشی ایجاد شده برای زندگی شان!

سیده آناشید حسینی مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود. آناشید به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

اخیرا خبر‌هایی درباره‌ی ازدواح این زوج در فضای مجازی و وب‌سایت‌ها منتشر شد که همگی از لوکس بودن و هزینه‌ی بالای این مراسم نوشته و به نوعی معترض بودند و عنوان‌هایی همچون “عروسی لاکچری پسر سفیر ایران” و یا “عروسی میلیاردی پسر سفیر ایران در دانمارک” به کار بردند.

آناشید حسینی درباره‌ی حواشی ازدواجش گفت: پدر من یک فعال اقتصادی هستند و هیچگاه شغل دولتی نداشته اند و من با امیرحسین مرادیان یک سال است که ازدواج کرده ام. شایعاتی که درباره‌ی ازدواج و مراسم عروسی ما نوشته شد و در فضای مجازی پخش شد ما را بسیار آزرده خاطر کرد چراکه همش صحبت از عروسی لاکچری و هزینه‌های میلیاردی شده بود و به همسر من عنوان آقازاده داده بودند و این نهایت بی انصافی است.

بیشتر بخوانید:

ماجرای صدرالساداتی‌ها: از انتخابات خبرگان تا اختفای اختیاری

چند پرسش درباره ماجرای صدرالساداتی‌ها

قوه قضاییه: ماجرای صدرالساداتی ها به زودی مشخص می‌شود


تحلیل عبدالله شهبازی از ناپدید شدن اسرارآمیز برادران صدرالساداتی


عدالتخواهان شبیه گروه فرقان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.