معرفی کانسپت GT اوپل

متأسفانه کانسپت آینده این برند که به عنوان یک محصول «پرمعنی» توصیف شده پیش‌نمایشی از یک خودروی اسپورت جدید نیست.متأسفانه کانسپت آینده این برند که به عنوان یک محصول «پرمعنی» توصیف شده پیش‌نمایشی از یک خودروی اسپورت جدید نیست.

اوپل از زمان خودروی فوق‌العاده‌ی اسپیدستر (واکسهال VX220) تاکنون خودروی اسپورت کاردرستی نساخته است؛ بنابراین وقتی می‌شنویم این خودروساز در آینده‌ای نزدیک کانسپت GT را معرفی خواهد کرد قطعاً هیجان‌زده می‌شویم.

 

متأسفانه کانسپت آینده این برند که به عنوان یک محصول «پرمعنی» توصیف شده پیش‌نمایشی از یک خودروی اسپورت جدید نیست. بجای آن می‌توانیم ایده‌ای از طراحی احتمالی نسل جدید اوپل کورسا به دست بیاوریم.

 

مارک آدامز معاون بخش طراحی برند واکسهال می‌گوید: این کانسپت نشان دهنده راهی است که می‌خواهیم طی کنیم. شما برخی از عناصر طراحی جدید را در این خودرو مشاهده خواهید کرد اما ما تلاش داریم مرزهای طراحی را ورای کورسا ببریم.

 

این مدیر ارشد اضافه می‌کند: مبحث طراحی خودرو برای ما اجبار زمانی نداشته و ما می‌خواهیم همیشه به آن دست یابیم. موضوع اصلی واکسهال و اوپل مهندسی آلمانی است اما با پیشبرد طراحی خود پرمعناتر خواهیم شد.

 

انتظار می‌رود این خودرو نسخه تکامل یافته از کانسپت اوپلGT که در سال ۲۰۱۶ و در نمایشگاه ژنو معرفی شد باشد.

 

به همین منوال نسل بعدی کورسا نیز که اولین محصول اسپورت این شرکت با فلسفه طراحی جدید خواهد بود طبق گفته‌ها در سال آینده معرفی خواهد شد و به‌صورت سفارشی با قوای محرکه الکتریکی نیز در دسترس خواهد بود.

 

این خودروساز آلمانی هم‌اکنون پلتفرم‌های جنرال موتورز را کنار گذاشته و از معماری مالکان جدید خود یعنی پژو-سیتروئن استفاده می‌کند.

 

منبع: پدال

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.