بیوگرافی شایسته ایرانی

شایسته ایرانی در ۲ تیر ماه سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شد .شایسته ایرانی در ۲ تیر ماه سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شد .

شایسته ایرانی در ۲ تیر ماه سال ۱۳۵۸ در تهران متولد  شد .

او فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است و بعد از اینکه مدرک خود را گرفت کار خود را در رشته تئاتر و نمایش شروع کرد و بعد از آن در کلاس های بازیگری سنماگران جوان شرکت کرد و در سال ۸۴ با بازی در فیلم آفساید به کارگردانی جعفر پناهی کار بازیگری را شروع کرد.

 

شایسته ایرانی بر خلاف خیلی از بازیگران ایرانی گزیده کار است و هر نقشی را نمی پذیرد. و با اینکه بازیگر با استعدادی است اما به آن محبوبیت و شهرتی که باید می رسید تا به امروز نرسیده است.

ازدواج

شایسته ایرانی مجرد است و تا به امروز هیچ خبری مبنی بر ازدواج و نامزدی شایسته ایرانی منتشر نشده است.

شایسته ایرانی در فیلم سینمایی آینه های روبرو نقش یک تراجنسی را بازی می کند نقشی که برای اولین بار در سینمای ایران به تصویر کشیده می شود و او برای اینکه بتواند به خوبی از پس این نقش بر بیاید تصمیم می گیرد با افراد تراجنسی ملاقات کند و نهایتاً توانست به خوبی از پس این نقش با تمام سختی ها بربیاید.

 

او در سریال ستارخان نقش دختری بنام نینا را بازی می کند که با بازی خوبش در این سریال بیش از گذشته به شهرت رسید. سریال ستارخان که گزیده ای از سریال ایراندخت می باشد این روزها از شبکه یک سیما پخش می شود و داستان این سریال زندگینامه سردار پر آوازه ایرانی ستارخان است.

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.