جریمه ۵۰ هزار فرانکی فیفا برای دو کشور کرواسی و سوئد

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، فدراسیون های فوتبال دو کشور کرواسی و سوئد را به دلیل نقض قوانین مربوط به تجهیزات و البسه ورزشی مورد استفاده در فوتبال، توسط برخی از بازیکنانشان؛ به پرداخت 50 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، فدراسیون های فوتبال دو کشور کرواسی و سوئد را به دلیل نقض قوانین مربوط به تجهیزات و البسه ورزشی مورد استفاده در فوتبال، توسط برخی از بازیکنانشان؛ به پرداخت 50 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.

تیم ملی سوئد که پس از حذف از جام جهانی، به خانه بازگشته؛ به دلیل تخلفات مشابه در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مقابل انگلیس جریمه شده است.

فیفا در این خصوص اظهار داشت: یکی از بازیکنان تیم ملی سوئد، به رغم آگاهی از درخواست فیفا مبنی بر متوقف کردن فعایت هایی که منجر به جریمه می شود؛ در بازی مقابل انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸، بر روی البسه ورزشی خود از علایم و برندهای تبلیغاتی غیر مجاز استفاده کرد.

بیانیه مذکور در مورد یکی از بازیکنان تیم ملی کرواسی در دیدار تیمش مقابل انگلیس در مرحله نیمه نهایی جام جهانی روسیه نیز صدق می کند.

بر این اساس فدراسیون های مذکور توسط فیفا به دلیل نقض مقررات مربوط به تجهیزات و البسه ورزشی مورد استفاده در فوتبال به پرداخت جریمه محکوم شدند.

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.