امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳ ب.ظ

دوربین سه گانه هوآوی پی ۳۰ با ۵ برابر زوم بدون افت کیفیت ارایه می شود

در حالی که شایعات برای هوآوی پی ۳۰ پرو دوربین چهارگانه را عنوان می کنند ما تقریبا مطمئنیم که هوآوی پی ۳۰ با دوربین سه گانه عرضه خواهد شد.

به گزارش جمهوریت ;

در حالی که شایعات برای هوآوی پی ۳۰ پرو دوربین چهارگانه را عنوان می کنند ما تقریبا مطمئنیم که هوآوی پی ۳۰ با دوربین سه گانه عرضه خواهد شد. امروز نیز شایعه شده است که دوربین سه گانه هوآوی پی ۳۰ با ۵ برابر زوم بدون افت کیفیت ارایه می شود و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

دوربین سه گانه هوآوی

دوربین سه گانه هوآوی

طبق گزارشات جدید درباره دوربین هوآوی پی ۳۰ (Huawei P30) می شنویم که این دستگاه احتمالا چینش دوربین سه گانه مشابه به هوآوی میت ۲۰ پرو داشته باشد، نه لزوما از نظر طراحی بلکه از نظر مشخصات سخت افزاری و رزلوشن ها.

گفته می شود بیشترین رزلوشن دوربین سه گانه هوآوی پی ۳۰ همان ۴۰ مگاپیکسل باقی خواهد ماند ولی هنوز مشخص نیست که آیا اندازه و نوع سنسور عوض می شود یا خیر. ما البته یک هفته پیش در گزارشی خواندیم که حسگر تصویر ۳۸ مگاپیکسلی سونی IMX607 روی دوربین هوآوی پی ۳۰ پرو استفاده خواهد شد.

درباره یک دوربین که زوم بدون افت کیفیت تا ۵ برابر را عرضه خواهد کرد هم صحبت می شود. از آن جا که مشخصا عنوان نشده زوم اپتیکال، پس احتمالا این زوم ۵ برابر بدون افت کیفیت شبیه به همان چیزی است که در میت ۲۰ پرو دیدیم و عملکرد خوبی هم دارد.

درباره دیگر مشخصات هوآوی پی ۳۰ نیز می توان خیلی از ویژگی های میت ۲۰ پرو را نام برد، برای مثال چیپست کایرین ۹۸۰ از قطعی ترین آن هست. نظر شما چیست؟ فکر می کنید هوآوی پی ۳۰ دستگاه جذابی باشد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.