رندر جدید هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه منتشر شد

در ترنجی خواندیم هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه و هواوی پی ۳۰ با دوربین سه گانه دیده شدند.

به گزارش جمهوریت ;

در ترنجی خواندیم هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه و هواوی پی ۳۰ با دوربین سه گانه دیده شدند. حالا بر اساس شایعات اما رندر جدید هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه منتشر شده که در ادامه آن را با هم مرور می کنیم.

هواوی پی ۳۰

هواوی پی ۳۰ پرو

بر اساس قاب لو رفته از هوآوی پی ۳۰ پرو دو طرح از هوآوی پی ۳۰ پرو منتشر شد که در قالب آن قاب بگنجد. در یک طرح دیدیم که هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه گانه و فلش زنون دیده شد و در طرحی دیگر رندر هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه را دیدیم.

در این طرح اما که با قاب لو رفته بارگزاری سازگاری ندارد، یک طراحی متفاوت را شاهد هستیم که خیلی بعید نیست. در حقیقت آن را بیشتر یک طرح مفهومی می توان دید که طراحی جلویی دستگاه بر اساس گلس لو رفته جدید هوآوی پی ۳۰ است.

نظر ما را اگر به بپرسید این طرح به واقعیت نزدیک نیست اما می توان تا حدودی آن را یک دستگاه هوآوی تصور کرد. البته که همین امروز یک طراحی متفاوتی برای آنر وی ۲۰ با دوربین دوگانه و فلاش دوگانه دیده شد.

هوآوی پی ۳۰ پرو در تصور شما که دستگاهی است؟ تا اینجا تقریبا مطمین هستیم که طراحی دوربین چهارگانه آن عمودی خواهد بود و کنار آن یک حفره دیگر وجود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.