شرایط تیم ملی خوب است/ من هم نباشم تیم ملی موفق خواهد بود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد نوراللهی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال که در کمپ اسپایر قطر برگزار شد، گفت: خوشحالم که توانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار مهر، احمد نوراللهی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال که در کمپ اسپایر قطر برگزار شد، گفت: خوشحالم که توانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم. در یک کمپ خوب تمرین می کنیم و می توانیم با آمادگی کامل به جام ملت های آسیا برویم.

وی تاکید کرد: شرایط تیم ملی خوب است و همه از آمادگی کامل برخور دارند. امیدوارم با رسیدن مصدومان به تمرینات، ترکیبی قوی در تیم ملی داشته باشیم.

مدافع تیم ملی ادامه داد: باید همه تلاش کنیم تا تیم ملی موفقی داشته باشیم. حتی اگر من هم نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم اما تا روزی که در اردوی تیم ملی هستم تمام تلاش خود را بکار می بندم تا بتوانم آنچه را که کی روش می خواهد، انجام دهم.

نوراللهی در پایان و در پاسخ به این سوال که جو تیم ملی چگونه است، گفت: خوشبختانه همه چیز خوب است. جو تیم ملی بسیار دوستانه و آرام است و همه تنها هدفمان این است که بتوانیم در جام ملت های آسیا موفق باشیم که با قهرمانی در این مسابقات دل مردم ایران را شاد کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.