تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در محیط امامزاده‌ها

مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه از برپایی خیمه های انقلاب در امامزاده های شاخص کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خبر داد.

به گزارش جمهوریت ;

مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه از برپایی خیمه های انقلاب در امامزاده های شاخص کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،حجت‌الاسلام سید محمد کاظم موسوی متقی با بیان این که ابلاغیه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هفته گذشته برای استانها ارسال شده است، گفت: شاخص‌ترین برنامه ما تا پایان سال برپایی خیمه‌های انقلاب از طریق اعزام مبلغ به امامزاده‌ها در ایام دهه فجر است. در این خیمه‌ها میزهای گفتگو و مشاوره تشکیل می‌شود و دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق تبلیغات چند رسانه‌ای، پخش کلیپ و پاوروپوینت برای مجاوران و زائران امامزاده‌ها و همه کسانی که در محیط امامزاده‌ها تردد می‌کنند، تبیین خواهد شد.

وی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی و انقلاب شکوهمند ما علی رغم تبلیغات سو دشمن و علی رغم بعضی مسائل اقتصادی و کاستی‌هایی که در مدیریت اجرایی کشور وجود داشته است، موفقیت‌های بسیاری را به دست آورده است. در حوزه و آموزشی و پژوهشی و در حوزه امید به زندگی در حوزه دفاعی و نظامی در
زمینه رشد علم و سلامت جامعه در همه این موارد پیشرفت کرده‌ایم و اینها مسائلی نیست که قابل کتمان باشد.

مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد:دشمن دنبال این است که با شبهه‌افکنی در دستاوردهای انقلاب اسلامی این گونه القا کند که در زمان شاه سطح رفاه و آزادی مردم عالی بوده و الان این طور نیست. وظیفه ما این است که پاسخ این شبهات را بدهیم و دوره پنجاه ساله حکومت دو شاه پهلوی و دوره چهل ساله سپری شده از عمر انقلاب اسلامی را با استفاده از واقعیت‌های موجود با هم مقایسه کنیم.

موسوی متقی در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: ما در خیمه‌های انقلاب به دنبال ایجاد امید، سکینه و آرامش خاطر در مردمو مقابله با القای نا امیدی و اضطراب به جامعه از سوی دشمن هستیم. 

وی به شکنندگی تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: باید خودمان را برای گذر از این بحران آماده کنیم. انقلاب اسلامی از بحران‌های سخت‌تر از این هم عبور کرده است.

موسوی متقی در پایان گفت: حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ مبلغ در طرح برپایی خیمه‌های انقلاب شرکت می‌کنند که دوره آموزشی ویژه ای برای این مبلغان در روزهای چهارم وپنجم بهمن ماه در نظر گرفته شده است.برنامه یاس نبوی ویژه شهادت حضرت زهرا (س) هم در کنار خیمه‌های انقلاب اجرا می‌شود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.