اندازه نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ مشخص شد

یک هفته پیش بود که مشخصات دوربین و نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ مشخص شد و پیش از آن نیز بار دیگر اندازه نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ این بار اما توسط ایوان بلاس تایید شد.

به گزارش جمهوریت ;

یک هفته پیش بود که مشخصات دوربین و نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ مشخص شد و پیش از آن نیز بار دیگر اندازه نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ این بار اما توسط ایوان بلاس تایید شد. تقریبا ما در آن دقتی که برایمان مهم باشد، حدودا می دانیم که این چهار عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ قرار است در چه اندازه هایی ارایه شوند. این شایعه جدید اما اندازه نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ را مشخص می کند و از این جهت است که می توان آن را ارزشمند دانست. در ادامه با ترنجی باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اندازه نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰

اندازه نمایشگر خانواده گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰

طبق اظهار نظر یکی از منابع نزدیک به سامسونگ، اندازه نمایشگر ۵ دستگاه مهم آتی سامسونگ از ۵.۷۵ اینچ تا ۶.۷۵ اینچ را پوشش خواهد داد. گلکسی نوت ۱۰ یک غول ۶.۷۵ اینچی خواهد بود که از گلکسی نوت ۹ با نمایشگر ۶.۴ اینچ بزرگتر (که اولین بار پشت اندازه نمایشگر آیفون ماند!) است.

اندازه خانواده گلکسی اس ۱۰ نیز دقیقا مانند همان چیزی است که پیش از این متصور می شدیم. اندازه نمایشگر موبایل ها در سالی که گذشت به شکلی متحول شد که حالا پایین مرز اندازه نمایشگرها روی بالای مرز اندازه نمایشگر سال گذشته یا دو سال گذشته است. مثلا گلکسی اس ۱۰ لایت با نمایشگر ۵.۷ اینچی ارایه می شود، نمایشگری که تا گلکسی نوت ۷ بزرگترین اندازه نمایشگر خانواده پرچمدار سامسونگ بود!

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که این اندازه نمایشگرها کاملا مناسب باشند اما درباره نمایشگر ۶.۷۵ اینچی گلکسی نوت ۱۰ که سر به مرز ۷ اینچ می ساید خیلی مطمئن نیستم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.