ستاد بازسازی عتبات زمینه ساز گسترش فرهنگ شیعی است

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس تاکید کرد که اقدامات و حرکت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات، زمینه‌ساز و تاثیرگذار بر ترویج و گسترش فرهنگ شیعی است.

به گزارش جمهوریت ;

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس تاکید کرد که اقدامات و حرکت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات، زمینه‌ساز و تاثیرگذار بر ترویج و گسترش فرهنگ شیعی است.

‌به گزارش ایسنا، مظاهر بابایی دوشنبه سوم دیماه در بازدید رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از جهاددانشگاهی فارس، با بیان اینکه این نهاد انقلابی همواره بر محور اهداف نظام جمهوری اسلامی حرکت کرده است، گفت: جهاد دانشگاهی نهادی است که گرایش به سمت جناح خاصی ندارد .

بابایی با بیان اینکه خبرنگاران ایکنا و ایسنا همواره پیگیر امور و اخبار مربوط به بازسازی عتبات عالیات بوده و هستند، افزود: جهاد دانشگاهی نهادی است که گرایش به سمت جناح خاصی ندارد و از زمان تشکیل بر اساس اهداف نظام جمهوری اسلامی حرکت کرده است .

وی با بیان اینکه این نهاد انقلابی گرایش چپ یا راست به خود نگرفته است، گفت: یکی از اهدافی که در جهاد دانشگاهی توسط خبرگزاری‌های ایکنا و ایسنا دنبال می‌شود، اطلاع‌رسانی به موقع و گسترده در بخش‌های مختلف است . ایسنا، یکی از خبرگزاری‌هایی است که اخبار آن جزو موثق‌ترین اخبار رسانه‌هاست.

بابایی با اشاره به ظرفیت‌های متعدد جهاددانشگاهی در حوزه‌های آموزش، پژوهش، فرهنگی و اطلاع‌رسانی، گفت: ظرفیت اطلاع‌رسانی این نهاد به شکل کامل در اختیار ترویج و گسترش فرهنگ اسلامی و دینی قرار داشته و دارد.

وی در ادامه به فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس اشاره کرد و گفت: کار ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس دارای ارزش زیادی است چرا که اهل بیت(ع) متعلق به همه هستند .

تمسک به آموزه‌های اهل بیت(ع)

بابایی با تأکید بر اینکه هر کسی وظیفه دارد تا به سهم و وسع خویش ارادت خود را به ساحت مقدس اهل بیت(ع) ابراز کند، گفت:‌ در شرایط کنونی و با توجه به هجمه‌های فرهنگی گسترده دشمنان،‌ تنها با تمسک به فرهنگ و آموزه‌های اهل بیت(ع) است که می‌توان راه نجات یافت .

وی گفت: کار ستاد بازسازی عتبات عالیات در حقیقت زنده‌ نگه داشتن و تقویت فرهنگ شیعی و اسلامی و انسانی است که این مسئله موجب می‌شود که رسالت سنگینی به عهده داشته باشد .

رئیس جهاد دانشگاهی فارس همچنین به مشارکت گسترده مردم در پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: مردم ایران همواره عشق و علاقه وصف ناشدنی به ساحت مقدس اهل بیت(ع) دارند و همین مسئله موجب مشارکت گسترده آنان در پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات شده است .

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.