امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۵ ق.ظ

دانلود رام اندروید ۹ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس نسخه نهایی و پایدار

در ترنجی خواندیم که آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ با رابط کاربری One UI به صورت رسمی و پایدار عرضه شد و این آپدیت فعلا برای بازار آلمان به صورت OTA در دسترس است.

به گزارش جمهوریت ;

در ترنجی خواندیم که آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ با رابط کاربری One UI به صورت رسمی و پایدار عرضه شد و این آپدیت فعلا برای بازار آلمان به صورت OTA در دسترس است. اگر شما علاقه دارید که آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ را سریع تر داشته باشید، می توانید رام آلمان اندروید ۹ گلکسی اس ۹ نسخه نهایی و پایدار را دانلود کنید و با Odin روی موبایل خود اعمال نمایید. برای دانلود رام اندروید ۹ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس نسخه نهایی و پایدار با ترنجی همراه باشید.

آپدیت اندرید ۹ گلکسی اس ۹ همراه با رابط کاربری جدید One UI به حجم ۱.۷۴۴ گیگابایت ارایه شده است. این آپدیت به صورت OTA برای کاربران در دسترس است. آپدیت اندروید ۹ سامسونگ گلکسی اس ۹ در ارایه اولیه برای آلمان ارایه شده است.

شماره ساخت گلکسی اس ۹ پس از آپدیت اندروید به G960FXXU2CRLI و گلکسی اس ۹ پلاس به G965FXXU2CRLI تغییر خواهد کرد. اما چه تغییراتی را پس از آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ حس خواهید کرد؟ مطلب زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود:

لیست تغییرات آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ و نگاه نزدیک به رابط کاربری One UI

اما دانلود رام آلمان اندروید ۹ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس نسخه نهایی و پایدار از لینک زیر:

دانلود رام آلمان اندروید ۹ گلکسی اس ۹

دانلود رام آلمان اندروید ۹ گلکسی اس ۹ پلاس

برای آموزش استفاده از این رام ها و نصب روی گلکسی اس ۹ از لینک زیر استفاده کنید:

آموزش فلش رام گوشی سامسونگ با Odin

شما رام آلمان اندروید ۹ گلکسی اس ۹ را نصب کردید یا منتظر نسخه رسمی می مانید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.