امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۰ ق.ظ

موبایل جدید Poco فردا در هند رونمایی می شود، پوکوفون F2 یا نام جدید؟

چهارماه پیش بود که شیائومی POCOphone F1 با اسنپدراگون ۸۴۵ و قیمت ۳۰۰ دلار رسما معرفی شد و شیائومی حتی در زیربرند جدید خود یعنی پوکو (Poco) به صرفه تر هم ظاهر شده است! امروز رسما خبر می رسد که پوکو هند قرار است موبایل جدیدی رونمایی کند.

به گزارش جمهوریت ;

چهارماه پیش بود که شیائومی POCOphone F1 با اسنپدراگون ۸۴۵ و قیمت ۳۰۰ دلار رسما معرفی شد و شیائومی حتی در زیربرند جدید خود یعنی پوکو (Poco) به صرفه تر هم ظاهر شده است! امروز رسما خبر می رسد که پوکو هند قرار است موبایل جدیدی رونمایی کند. موبایل جدید Poco فردا در هند رونمایی می شود و هنوز مشخص نیست که نام آن پوکوفون F2 خواهد بود یا نام جدید دارد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

بوکوفون اف ۱

بوکوفون اف ۱

اگر عملکرد شیائومی را دنبال کنیم سخت نیست که بفهمیم قرار است فردا چه دستگاهی در هند رونمایی شود! امروز شیائومی می پلی (Mi Play) با چیپست مدیاتک هلیو P35 و قیمت ۱۶۵ دلار رسما معرفی شد و اولین گزینه برای ری‌برند شدن و ارایه تحت برند پوکو با قیمت بهتر برای بازار هند است. البته که پوکو با تنها محصولش نشان داده راهکاری مانند هوآوی و آنر ندارد که دستگاه هایی مشترک اما با نام های متفاوت را بازاریابی کنند اما بعید نیست که این بار این اتفاق رخ بدهد.

اگر حدس ما درست باشد احتمالا باید یک نام متفاوت با سری پرچمدار اوپو یعنی سری F داشته باشد، شاید هم مثلا اوپو F1 لایت یا مینی نام داشته باشد. به هر صورت از آن جا که شیائومی با زیربرند پوکو خیلی سنگین تر بازار هند را هدف گرفته و این دستگاه در بازارهای دیگر به سختی پیدا می شود، بیشتر هیجان صحبت درباره آن این است که پوکو قرار است مرزهای به صرفه بودن را تا کجا جا به جا کند؟

منتظر موبایل جدید پوکو هستید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.