بیرانوند: مردم با تیم ملی فوتبال آشتی کنند

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان از هواداران خواست با این تیم آشتی کنند و به حمایت از آن بپردازند.

به گزارش جمهوریت ;

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان از هواداران خواست با این تیم آشتی کنند و به حمایت از آن بپردازند.

به گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند بعد از تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل فلسطین در دیداری تدارکاتی، با بیان این‌که بازی خوبی مقابل فلسطین انجام دادیم، گفت: از نظر مالکیت خیلی بهتر بودیم. فلسطین تیم چغری بود. آن‌ها توانستند به ما کمک کنند هرچند هنوز تیم ما کامل نشده است. می‌دانستیم شرایط سخت خواهد شد. به نظرم روی یک اتفاق گل خوردیم.

او خاطرنشان کرد: همه چیز را به فال نیک می‌گیرم. نیاز بود در چنین بازی‌هایی گل بخوریم. هر بازی تدارکاتی یک فرصت است.

دروازه‌بان تیم ملی درباره کیفیت محل اردوی این تیم در قطر نیز، یادآور شد: در کمپ خوبی مستقر هستیم. از نظر امکانات و آب‌وهوا فوق‌العاده است. نقاط ضعف خودمان را پوشش می‌دهیم. در ۹ روز باقی‌مانده خوب تمرین می‌کنیم تا آخرین بازی تدارکاتی با قطر را هم برگزار کنیم. مهمترین مسئله این است که تیم بدون مصدومیت راهی دوبی شود.

او درباره حضور در زمین به‌عنوان دروازه‌بان ثابت تیم ملی، گفت: هنوز معلوم نیست که در فهرست نهایی باشیم یا نه. شرایط خیلی خوب است. همه خوب هستند. واقعا کادر فنی شرایط سختی برای انتخاب بازیکنان خواهند داشت. شاید سرمربی تیم تا فردا نخوابد چون کار سختی برای انتخاب بازیکنان دارند. بازیکنان از جان مایه گذاشتند تا در فهرست نهایی باشند. امیدوارم نظر کادر فنی را جلب کرده باشم.

بیرانوند ادامه داد: امروز برای من روز خوبی بود. تا موقعی که بودم توانستم دروازه تیم ملی را بسته نگه‌دارم اما در دقیقه آخر بازی گل خوردیم. اردوی قبل به‌خاطر مصدومیت در دو بازی با ونزوئلا و ترینیداد و توباگو نتوانستم بازی کنم. امروز کادر فنی تصمیم گرفتند در بازی حاضر شوم. خدا را شکر، روز خوبی داشتم.

دروازه‌بان تیم ملی‌ فوتبال درباره افزایش انتظارات از این تیم برای قهرمانی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا، گفت: به‌طور صد درصد مردم انتظار بالایی دارند اما با این شرایط می‌دانیم که باید قهرمان شویم. خودمان این انتظار را بالا برده‌ایم. می‌توانیم قهرمان شویم. با بازی‌هایی که در روسیه داشتیم این باور را به دست آورده‌ایم که می‌توانیم قهرمان شویم. فکر می‌کنم سخت‌ترین بازی‌های ما در دور گروهی باشد. چون چند سالی است که با یمن و تایلند بازی نکرده‌ایم.

او مجددا به بازی با فلسطین اشاره کرد و گفت: چهار، پنج سال بود که با فلسطین بازی نکرده بودیم. دیدید که امروز مقابل ما دفاع کردند و روی ضدحمله صاحب یک تک به تک شدند. انتظار من از مردم این است که با تیم ملی آشتی کنند. هواداران سرخابی و سایر تیم‌ها به خاطر فرد خاصی به تیم ملی هجمه وارد نکنند. وقتی تیمی در جام ملت‌های آسیا بازی می‌کند، از مسئولین می‌خواهیم نگاه ملی داشته باشند. هواداران به مصاحبه بازیکنان و کادر فنی نگاه نکنند و حامی تیم ملی باشند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.