تست سرعت وان پلاس ۶T مک لارن با ۱۰ گیگابایت حافظه رم در کنار آیفون Xs مکس

یک هفته پیش بود که وان پلاس ۶T مک لارن با ۱۰ گیگابایت حافظه رم و شارژر ۳۰ وات معرفی شد.

به گزارش جمهوریت ;

یک هفته پیش بود که وان پلاس ۶T مک لارن با ۱۰ گیگابایت حافظه رم و شارژر ۳۰ وات معرفی شد. با توجه به ۱۰ گیگابایت حافظه رم و اینکه یک ماه پیش در تست سرعت وان پلاس ۶T با آیفون Xs مکس دیدیم وان پلاس ۶T نتوانست از آیفون Xs مکس بهتر عمل کند، اجازه بدهید ببینیم آیا وان پلاس ۶T با ۱۰ گیگابایت حافظه رم می تواند حریف آیفون Xs مکس شود؟

همانطور که در این تست سرعت وان پلاس ۶T مک لارن با ۱۰ گیگابایت حافظه رم در کنار آیفون Xs مکس می بینید، وان پلاس ۶T مک لارن عملکرد بسیار خوبی را در مقابل آیفون Xs مکس نشان داد اما همچنان با اختلاف تنها ۱ ثانیه در مجموع تمام موارد، آیفون Xs مکس سریع تر از وان پلاس ۶T مک لارن است.

این لزوما ارتباطی به حافظه رم ندارد، بخش مهمی به سیستم عامل و بهینه بودن نرم افزارهای مربوط می شود. از طرفی قیمت ۷۰۰ دلاری وان پلاس ۶T مک لارن را با قیمت ۱۲۵۰ دلار آیفون Xs مکس (هر دو دستگاه با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت) مقایسه کنید و در نظر داشته باشید که سرعت شارژر Warp Charge وان پلاس ۶T مک لارن که درون جعبه دستگاه ارایه می شود، چندین برابر شارژر درون جعبه آیفون Xs مکس است، پس شاید این یک ثانیه خیلی از تلاش های وان پلاس ۶T مک لارن کم نکند.

در حقیقت اپل و سیستم عامل بهینه iOS در مقابل گوگل و اندروید پیروز شدند، گوگلی که حتی پرچمدارهای ۲۰۱۸ خودش چنین عملکردی ندارند. البته از یاد نبرید که قیمت گران تر آیفون ها نیز مربوط به مواردی است که وان پلاس ندارد و بی دلیل نیست.

نظر شما چیست؟ کدام یک انتخاب شماست و چرا؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.