امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۱ ب.ظ

فال روزانه دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

برای آگاهی از وقایع جالب و مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 1 مرداد ماه 1397 فال روزانه ماه تولد خود را در این گزارش بخوانید.برای آگاهی از وقایع جالب و مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 1 مرداد ماه 1397 فال روزانه ماه تولد خود را در این گزارش بخوانید.

به گزارش جمهوریت ؛ برای آگاهی از وقایع جالب و مهم پیش روی خود در روز دوشنبه ۱ مرداد ماه ۱۳۹۷ فال روزانه ماه تولد خود را در این گزارش بخوانید

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که ۱ مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما به طور ذاتی شخصی فعال، منظم، کارآمد، جذاب، اجتماعی و همیشه آماده به کمک به دیگران هستید، با این حال حسادت و خودخواهی نیز از ویژگی های منفی شخصیت شما هستند. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و در تمام طول سال با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. برای حفظ سلامتی خود ورزش را حتما در برنامه روزانه تان جای دهید. امسال از منابع مختلفی پول به دست خواهید آورد. پروژه های جدیدی به شما سپرده خواهند شد که باعث بهتر شدن وضع مالیتان خواهند شد. اگر به سفر کاری بروید این سفر اثرات مثبتی روی زندگی حرفه ای شما خواهد گذاشت و نتایج مورد انتظارتان را به دست خواهید آورد. شاید بخواهید در بازار مسکن و یا بورس سرمایه گذاری کنید، اما به شما توصیه می شود قبل از هر اقدامی بازار را به دقت مورد بررسی قرار دهید. ممکن است مجبور شوید پول زیادی را صرف حل درگیری های حقوقیتان بکنید. اگر قصد خرید مسکن و یا ماشین را دارید امسال می تواند زمان خوبی برای این کار باشد. از لحاظ حرفه ای شما خواهید توانست مهارت، دانش و اعتبار خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. از لحاظ عاطفی امسال نسبت به پارسال سال بهتری برای شما خواهد بود. بهترین ماه های سال آبان، اسفند، خرداد و تیر خواهند بود.

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

امروز شما با رفتارهای تند و احساساتی خودتان اطرافیانتان را وحشت زده خواهید کرد. رفتار شما به یکباره خیلی متغیر و بی ثبات شده است و کوچکترین چیزها هم می توانند شما را در حد جنون عصبانی کنند. این رفتارها و واکنش ها به احتمال زیاد از نیاز شما به دوست داشته شدن ریشه می گیرند، و شما احساس می کنید که اطرافیانتان به اندازه ای که لیاقت دارید به شما توجه نمی کنند. سعی کنید خوشبختی و شادی خود را تا این حد به دیگران وابسته ندانید. شما پیش از هر چیز دیگری باید یاد بگیرید خودتان را دوست داشته باشید، زیرا تا وقتی که شما خودتان را دوست نداشته باشید، دیگران هم شما را دوست نخواهند داشت!

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 

امروز شما دیگران را با حرف ها و کارهایی که با شخصیت همیشگی شما همخوانی ندارند متعجب خواهید کرد. خودتان هم اگر دیدید رفتارتان با شخصیت واقعیتان تناقض دارد تعجب نکنید. در گوشه ای از اعماق وجود شما آدم عجیب و غریبی مخفی شده است که امروز می خواهد دیده شود و در مرکز توجه قرار بگیرد! به جای سرکوب کردن این بخش از وجود خودتان به آن اجازه ی بروز بدهید، حتی اگر برای این کار لازم باشد یک شلوار چهارخانه و بلوز خال خالی بپوشید و در فضای بسته عینک آفتابی به چشمتان بزنید! همه ی ما گاهی نیاز داریم که دیده شویم و بدون فکر کردن به قضاوت های دیگران همان کاری را بکنیم که خودمات دلمان می خواهد.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

 

شما امروز احساس می کنید آماده اید تا هر چیزی که سر راهتان قرار گرفته و باعث محدودیت شما بشود را مانند یک توپ جنگی ویران کرده و از سر راه خود بردارید. شاید از برخی اتفاقات که به تازگی در شهرتان پیش آمده اند عصبانی باشید یا بخواهید به چیزی اعتراض کنید و یا ساده تر از همه، نتوانید با خانواده تان کنار بیایید. دلیلتان هر چه که باشد، شما از این که برای پیشرفت و رسیدن به وضعیت مود نظرتان تغییراتی باید ایجاد شوند مطمئن هستید. اغلب برای اینکه چیز بهتری به دست بیاوریم باید یک چیز قدیمی را کنار بگذاریم. اگر طرف مقابلتان از عشق برای شما یک زندان ساخته است امروز خودتان را کمی کنار بکشید، بالاخره هر کسی در هر رابطه ای گاهی حق تنها ماندن را دارد.

 

فال روزانه متولدین تیرماه

 

امروز ایده های فوق العاده ای به ذهنتان می رسند که می توانند انقلابی باشند. شما می توانید ایده هایی برای راه اندازی کسب و کارهای جدید داشته باشید که قابلیت تبدیل کردن شما به یک مولتی میلیونر را دارند. امروز حرف های دیگران خیلی زود شما را ناراحت می کنند، بهترین کاری که می توانید بکنید این است که این حرف ها را به خودتان نگیرید. برای آرامش اعصابتان به نظافت بپردازید. میزتان را در محل کار مرتب کنید و یا خانه را تمیز کنید. هیچ گاه پایان یک عشق پایان یک زندگی نیست، شاید درد و ناراحتی برایتان به همراه داشته باشد، ولی بعد از این که این دوره را پشت سر بگذارید همه چیز از نو آغاز خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

 

شما ایده های زیادی در سر دارید، اما حال و حوصله ی کافی برای عملی کردن این ایده ها و تلاش برای به نتیجه رساندن آنها را در اختیار ندارید. شما آنقدر از این شاخه به آن شاخه می پرید که هیچ پروژه ای را آنقدر پیش نمی برید تا ببینید ارزش دنبال کردن را دارد یا خیر. کمی صبوری کنید و یک راه را برای خود مشخص کرده و آن را تا آخر دنبال کنید. خودتان را اصلا نگران این که چه پیش خواهد آمد نکنید، شما آمادگی کافی برای مقابله با موانع احتمالی را دارید. شاید اعتماد به نفستان به اندازه همیشه نباشد، ولی این مسئله توانایی شما را از بین نمی برد و تنها باعث می شود احتیاط بیشتری به خرج دهید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

 

هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید نظرتان را در مورد چیزی تغییر دهید. چرا فکر می کنید که همیشه جواب همه چیز را بلد هستید و می دانید که در هر شرایطی چه کار باید بکنید؟ چرا فکر می کنید که دیگران ضعیف، سست و بی اراده هستند؟ ذهن خود را همیشه باز نگه دارید و به حرف ها و نظرات بقیه هم گوش کنید. حتی اگر تصمیم خود را گرفته باشید هم ممکن است اطرافیانتان بتوانند راه بهتری پیش رویتان بگذارند. مصمم و با ارده باشید، اما از خود راضی و لجباز نباشید. امروز احساسات شما پستی و بلندی های زیادی را تجربه خواهند کرد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به تنهایی بنشینید و احساسات خود را بنویسید.

 

فال روزانه متولدین مهرماه

 

شما امروز نمی خواهید یکی مثل بقیه باشید و دلتان می خواهد خصوصیات ویژه ی شخصیتی خود را به نمایش گذاشته و دیده شوید. شما می خواهید کارهای عجیبی را انجام دهید که شاید خیلی ها جسارت انجام آنها را نداشته باشند. برای این کار باید با افرادی همراه باشید که شما را مورد قضاوت قرار نمی دهند و نگاهشان به زندگی مثل خودتان است. امروز وقت زیادی برای استراحت و یک جا نشستن نخواهید داشت، ولی این دقیقا همان طوری است که شما دوست دارید روز خود را بگذرانید. با وجود شلوغی برنامه تان همه چیز برای شما خیلی راحت خواهد بود. همه از شما حمایت خواهند کرد و خیلی خوب می دانید که در چه جهتی باید پیش بروید و چکار باید بکنید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

 

شما امروز نمی خواهید بر اساس آنچه دیگران از شما انتظار دارند رفتار کنید و اصلا هم برایتان مهم نیست اگر به خاطر این تفاوت در نگاه آنها مثل جوجه اردک زشت باشید. جسارت داشته باشید و به آنچه دیگران در موردتان فکر می کنند اهمیت ندهید، حتی به خاطر رضایت عزیزانتان هم نباید خود واقعیتان را فراموش کرده و کنار بگذارید. امروز روی کمک دیگران حساب کنید. تبادل اطلاعات به تکمیل قطعات آخر پازل کمک خواهد کرد. این که مستقل باشید بسیار مهم و ضروری است، اما گاهی باید متوجه باشید که قدم مهم بعدی به کمک گرفتن از دیگران و دریافت اطلاعات از آنها نیاز دارد. از دیگران مشورت بخواهید و کسب اطلاعات کنید، ولی خودتان دست به عمل بزنید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

 

شما معمولا راه و روش خاص خودتان را دارید، اما امروز با همیشه فرق دارید و راه متفاوتی را در پیش گرفته اید. شاید خودتان هم ندانید چرا با قرار گرفتن در موقعیتی که معمولا باعث می شود احساس معذب بودن کنید اصلا ناراحت نمی شوید و عین خیالتان هم نیست. به دنبال جواب این سوال خود نگردید و احساساتتان را محدود نکنید. این کار درهای زیادی را به روی شما باز خواهد کرد. عادت ها و ترس های شما همیشه مانع رابطه عاطفی مطلوبتان می شوند اما اگر یاد بگیرید که چه زمانی باید به احساس درونی خود اعتماد کنید و از پیله عادت هایتان خارج شوید خواهید توانست بهترین راه ممکن را انتخاب کنید و به خواسته قلبیتان دست پیدا کنید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

 

شما امروز از لحاظ عاطفی به احساس آزادی بیشتری نیاز دارید. شاید احساس می کنید که دارند شما را وادار می کنند طوری رفتار کنید که برایتان خوشایند نیست و انگار در دامی گرفتار شده اید که هیچ راه فراری از آن ندارید. خودتان را درگیر مسائل دیگران نکنید و اگر برایتان امکان دارد از افرادی که سعی دارند شما را درگیر چنین موقعیت هایی کنند فاصله بگیرید. شما انگیزه زیادی در خود احساس نمی کنید و حوصله ی هیچ کاری را ندارید، ولی تازه اول هفته است و با وجود وظایف بسیاری که در انتظارتان هستند نمی شود وقت خود را به بطالت و بیکاری بگذرانید. امروز بهتر است به جای این که روی احساستان متمرکز شوید روی عقل و منطق خود تمرکز کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

 

امروز نگاهی جدی به عادات و رفتارهای خود بیندازید و ببینید کدام هایشان به کارتان نمی آیند و حتی به ضررتان هستند. این کار به شما انگیزه خواهد داد تا خود را از بند رفتارها و عادت های اشتباه و تکراری رها کرده و به دنبال تغییر باشید و فرصت های جدیدی را که سر راهتان قرار می گیرند مورد استفاده قرار دهید. شما امروز می توانید به سادگی از کاه کوه بسازید و دنیا را برای خود به پایان برسانید. اعتمادی که به نزدیکانتان دارید ممکن است دچار تزلزل شود و تا نیمه های مرداد این شک و تردید نسبت به روابط نزدیکتان بیشتر نیز خواهد شد. گاهی بد نیست روابط خود را مورد سوال قرار دهید، اما آنها را قربانی بی اعتمادی خود نکنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

 

امروز احساس می کنید که برخی از اعضای خانواده و عزیزانتان به شما چسبیده و دارند با انتظارات بیش از حدشان شما را خفه می کنند. آنها تا حد زیادی روی حمایت عاطفی شما حساب می کنند و برای داشتن قدرت بیشتر در مقابله با مشکلات به شما تکیه می کنند. این که مورد اعتماد و علاقه ی آنها هستید خیلی خوب است، اما امروز احساس می کنید که تحت فشار قرار گرفته اید و دلتان می خواهد خودتان را از شرشان خلاص کرده و یک نفس راحت بکشید. شما کاملا حق دارید که کمی آزادی و آرامش برای خودتان بخواهید، اما این نیازتان را با آرامش به زبان بیاورید و رفتار تندی از خود نشان ندهید.

 

انتهای پیام/

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.