امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ

حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ برابر آیفون Xs و کمتر از هوآوی میت ۲۰ پرو است

گلکسی اس ۱۰ با نمایشگر کم حاشیه تری نسبت به گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۸ ارایه خواهد شد و طراحی متفاوت تری با آن ها خواهد داشت.

به گزارش جمهوریت ;

گلکسی اس ۱۰ با نمایشگر کم حاشیه تری نسبت به گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۸ ارایه خواهد شد و طراحی متفاوت تری با آن ها خواهد داشت. خیلی از کاربران منتظرند تا تلسم کم ترین حاشیه پایین نمایشگر که در دست اپل و آیفون X (ایضا آیفون Xs) است شکسته شود. امروز یک کاربر پیگیر (!) بر اساس گلس گلکسی اس ۱۰ مقایسه بین حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ و آیفون Xs مکس و هوآوی پی ۲۰ پرو ترتیب داده که مشخص می کند حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ برابر آیفون Xs و کمتر از هوآوی میت ۲۰ پرو است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

مقایسه حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ با آیفون XS مکس

مقایسه حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ با آیفون XS مکس

اپل اعتقاد دارد که حاشیه های کناری نمایشگر آیفون ۶ خیلی خوب است پس آن ها در آیفون X کم حاشیه هم ادامه داده و به صورت کلی با حاشیه لبه پایین دستاگه به نوعی همگام کرده و ظاهر متقارنی به دستگاه داده است. این سبب می شود که آیفون X و آیفون Xs خیلی کم حاشیه دیده شوند که خب در حقیقت همینطور هم هستند.

سامسونگ اما همیشه حاشیه های بقل نمایشگر کمتری نسبت به اپل داشته و با خمیده شدن لبه های نمایشگر این حاشیه ها کمتر به چشم می آیند. این ها سبب می شود که حاشیه لبه پایین حتی اگر برابر با آیفون X هم باشد اما به دلیل عدم هماهنگی با لبه های کناری، لبه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ بیشتر از آیفون X دیده شود.

در این مقایسه می بینیم که حاشیه لبه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ با آیفون X برابر بوده و در تصویر بعدی مشخص می شود که این حاشیه از هوآوی میت ۲۰ پرو کمتر است، نتیجه ای که با توجه به مقایسه اول، انتظار آن را داشتیم:

مقایسه حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ با هوآوی میت ۲۰ پرو

مقایسه حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ با هوآوی میت ۲۰ پرو

نظر شما چیست؟ اینکه بالاخره سامسونگ پس از یک و سال نیم بتواند به رقیب خود برسد و شاید رقیبش ۶ ماه بعد از او پیشی بگیرد را می توان چطور دید؟ این قطعا برای سامسونگ پیشرفت است اما پیشرو بودن نیست، شما چطور فکر می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.