امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۲ ق.ظ

خودروی کراس‌اوور مزدا CX5 در سبد محصولات بهمن موتور

شرکت بهمن موتور در نظر دارد خودروی کراس‌اوور مزدا CX5 به صورت کامل (CBU) به سبد محصولات خود اضافه کند.شرکت بهمن موتور در نظر دارد خودروی کراس‌اوور مزدا CX5 به صورت کامل (CBU) به سبد محصولات خود اضافه کند.

به گزارش جمهوریت ؛مزدای ژاپنی که با همکاری گروه بهمن به خودرویی پرطرفدار در بازار ایران تبدیل شده است، تا پایان امسال همکاری خود را ادامه خواهد داد. مزدا در ابتدای حضور خود در کشورمان، با مدل ۳۲۳ که نسل هشتم این برند بود به کشورمان پا گذاشت؛ خودرویی که سال ۷۹ توسط گروه بهمن تولید شد و تا سال ۸۶ از این خودرو به عنوان تنها محصول سواری برند مزدا در ایران یاد می‌شد. در سال ۸۶ نسل اول مزدا ۳ توسط گروه  بهمن، مونتاژ و به بازار عرضه گردید و این شرکت نسل دوم را با نام مزدا ۳ جدید به خیابان‌ها فرستاد. مزدا ۳ جدید با وجود تولید داخل بودن، توانست به خودرویی محبوب تبدیل شود و قرار است طبق برنامه، تولید این سامورایی پرطرفدار در سال ۹۷ انجام گیرد.

حمیدرضا علیزاده معاون فروش بهمن موتور درباره ادامه همکاری با شرکت مزدا بیان کرد: شرکت بهمن موتور در نظر دارد خودروی کراس‌اوور مزدا CX5 به صورت کامل (CBU) به سبد محصولات خود اضافه نماید؛ البته این موضوع منوط به اخذ تاییدیه های لازم در جهت وارادات خودرو می باشد.

وی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی در حال مذاکره با برند‌های دیگری هم جهت همکاری هستیم که به محض نهایی‌شدن قرارداد، نسبت به اعلام عمومی آنها اقدام خواهیم نمود. همچنین پس از خودروی هاوال H2 که مورد اقبال عمومی مشتریان قرار گرفت، شرکت بهمن موتور به زودی خودروی هاوال H6 که تولید کمپانی هاوال یکی از شرکت های بین المللی معتبر در تولید خودروهای SUV می باشد را در راستای تکمیل سبد محصولات، به بازار عرضه خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.