جلالی: هدف کی‌روش برداشتن فشار از روی ملی‌پوشان است/ ثبات ۸ ساله ما در امارات نتیجه می‌دهد

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است هدف کی‌روش از مصاحبه‌های اخیرش برداشتن فشار از روی بازیکنان تیم ملی است.

به گزارش جمهوریت ;

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است هدف کی‌روش از مصاحبه‌های اخیرش برداشتن فشار از روی بازیکنان تیم ملی است.

مجید جلالی پیشکوت فوتبال ایران در گفت‌و گو با ایسنا درباره بازی‌های دوستانه ایران با فلسطین، لبنان و قطر پیش از جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: این بازی‌های دوستانه از دو جهت برای تیم ملی مفید است. ابتدا این که تیم ملی می‌تواند با بازی‌های سبک و کسب پیروزی احتمالی با روحیه بالا به جام ملت‌های آسیا قدم می‌گذارد.

وی ادامه داد: همچنین ما در مرحله گروهی با تیم‌هایی چون یمن، ویتنام و عراق بازی داریم که دیدار برابر فلسطین، لبنان و عراق نمونه مشابهی برای بازی‌های مرحله گروهی ماست.

جلالی درباره مصاحبه اخیر کی‌روش مبنی بر این که آرزوی ایرانی‌ها حضور در نیمه نهایی جام ملت‌هاست، عنوان کرد: این صحبت‌های کی‌روش کاملا حساب شده است زیرا می‌خواهد فشار را از روی بازیکنانش بردارد و مردم و رسانه‌ها نباید نسبت به این صحبت‌ها حساسیت نشان دهند. اگر از او در فضایی دوستانه و راحت‌تر سوال شود، قطعا می‌گوید که به کمتر از قهرمانی ایران در جام ملت‌ها راضی نیست.

مربی سابق پیکان درباره شانس قهرمانی ایران در این مسابقات توضیح داد: بنا به دلایل زیادی می‌توانیم قهرمان جام ملت‌ها شویم. برگزاری بازی‌ها در غرب آسیا و به خصوص کشور امارات باعث می‌شود ما از تماشاگران و حمایت‌های زیادی برخوردار باشیم. همچنین کی‌روش هشت سال است که هدایت ایران را بر عهده دارد و این بازیکنان با نظر او به تیم ملی دعوت شده‌اند و شناخت خوبی از آنها دارد. همین باعث می‌شود که ثبات هشت ساله ما نتیجه دهد و بتوانیم طلسم ۴۰ ساله را بشکنیم.

او در پایان گفت: به نظر من عربستان و ژاپن حریف‌های اصلی ایران در این دوره جام ملت‌های آسیا هستند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.