امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲ ب.ظ

دوربین سه گانه نوکیا روی موبایلی بدون ناچ دیده شد، یک میان رده جدید؟

در حالی که ما منتظر نوکیا ۹ پیورویوو با دوربین پنج گانه هستیم، امروز دوربین سه گانه نوکیا روی موبایلی بدون ناچ دیده شده است که احتمال یک میان رده جدید را مطرح می کند.

به گزارش جمهوریت ;

در حالی که ما منتظر نوکیا ۹ پیورویوو با دوربین پنج گانه هستیم، امروز دوربین سه گانه نوکیا روی موبایلی بدون ناچ دیده شده است که احتمال یک میان رده جدید را مطرح می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دوربین سه گانه نوکیا

دوربین سه گانه نوکیا

بر خلاف منبع مطلب که تصور می کند این دستگاه نوکیا می تواند یک پرچمدار باشد، با یک نگاه ساده به جلوی دستگاه و حاشیه های آن و البته غیبت برند زایس برای دوربین سه گانه این موبایل ناشناخته نوکیا به سادگی می توان گفت که در بهترن حالت با یک میان رده لوکس رو به رو هستیم.

تعدد دوربین روی پرچمدارها و میان رده های این روزها به حدی رسیده که دیگر واقعا به موبایل یک دوربینه یا حتی دارای دوربین دوگانه دیگر به چشم قدیمی بودن نگاه می شود. از سوی دیگر شرکت های مختلف نیز یاد گرفته اند که تعداد دوربین را ببرند بالا و به کاربرد آن ها فکر نکنند. مثلا نمونه قوی این حرکت را دوربین سلفی سه گانه آنر مجیک ۲ می توان دانست که دو دوربین از مجموع سه دوربین، دوربین ۲ مگاپیکسلی عمق سنج است!

اینکه مکانیسم دوربین سه گانه این موبایل نوکیا چه باشد مشخص نیست اما انتظار خیلی بالایی از آن نداریم، حداقل چون برند زایس روی آن نیست! از نمای جلو اما می بینیم که نوکیا تصمیم ندارد که این موبایل را با ناچ ارایه نماید و حاشیه نمایشگر نیز به شکل مشخصی زیادی است به خصوص در طرفین. لوگوی نوکیا روی لبه پایین دستگاه به وضوح مشخص است.

حقیقتش را بخواهید منتظر یک میان رده با بریدگی نمایشگر قطره طور از نوکیا بودیم چون HMD خیلی سریع روی موج ترندها سوار می شود اما اینطور نشده و حتی حداقل در این دستگاه دست از ناچ شسته است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید نام این دستگاه نوکیا چه باشد و در چه رده ای ارایه گردد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.