اوپو در حال توسعه زوم ۱۰X اپتیکال هیبریدی برای دوربین موبایل های خود است

همانطور که پیش از این گفتیم، چینی ها به شدت از فاز کپی و تقلید بیرون آمده اند و موتور خلاقیت و نوآوری آن ها همانند موتور کپی آن ها پرقدرت است و حرکت پرشنابی را حرکت آن ها داده است.

به گزارش جمهوریت ;

همانطور که پیش از این گفتیم، چینی ها به شدت از فاز کپی و تقلید بیرون آمده اند و موتور خلاقیت و نوآوری آن ها همانند موتور کپی آن ها پرقدرت است و حرکت پرشنابی را حرکت آن ها داده است. پس از آن که یک ماه پیش در ترنجی خوانده بودیم هوآوی دوربین چهارگانه ، موبایل منعطف و ۱۰X زوم اپتیکال را در سال ۲۰۱۹ ارایه خواهد کرد حالا یک خبر دیگر برای زوم ۱۰X اپتیکال در موبایل می شنویم. گفته می شود که اوپو در حال توسعه زوم ۱۰X اپتیکال هیبریدی برای دوربین موبایل های خود است و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

زوم 10X اپتیکال

زوم ۱۰X اپتیکال

هشت ماه پیش بود که شرکت کمتر شناخته شده بلک ویوو از زوم ۵ برابر اپتیکال خود رونمایی کرد. پیش از این ها ایسوس روی زن‌فون زوم این ۳ برابر زوم اپتیکال پیوسته را ارایه کرده بود. برترین این سیستم نسبت به لنز اختصاصی تله برای بزرگنمایی این است که زوم اپتیکال به صورت پیوسته است و شما در هر مقیاسی که دوست داشته باشید بزرگنمایی اپتیکال دارید اما روش فعلی فقط در ۲ یا ۳ برابر بزرگنمایی لنز تله نسبت به لنز معمولی، بزرگنمایی اپتیکال دارید.

حالا گفته می شود اوپو زوم ۱۰X اپتیکال را توسعه می دهد و عرضه آن خیلی نزدیک است. ماژول طراحی شده اوپو به صورت کامل ۷.۸ میلی متر ضخامت دارد و بخش لنز آن ۵.۷ میلی متر خواهد بود. به صورت کلی نسبت به نسل قبلی ۱۰٪ از ضخامت کم شده، لرزشگیر بزرگنمایی تا برابر ۲ برابر پایدارتر شده و عملکرد ضد تکان خوردن تا ۴۰٪ پیشرفت نشان می دهد.

هیچ بعید نیست که پرچمدار بعدی اوپو یعنی احتمالا اوپو F19 زوم ۱۰X اپتیکال هیبریدی را (درباره نام هیچ ایده ای ندارم!) استفاده کند. نظر شما چیست؟ پیشرفت بزرگ بعدی در دوربین موبایل، بزرگنمایی خواهد بود؟ پیش از این شرکت هایی مثل سامسونگ روی موبایل با لنزهای بزرگ تلاش خود را کردند اما بنابه دلایلی که قطعا یکی از آن ها عدم استقبال کاربر بوده، دیگر مدل های بعدی را توسعه ندادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.