نمایشگر نوکیا ۹ بدون ناچ در تصاویری دیده شد

نوکیا ۹ هم تبدیل شده به یکی از قدیمی ترین دستگاه ها در بازار شایعات و کم کم وقت آن است که رونمایی رسمی شود.

به گزارش جمهوریت ;

نوکیا ۹ هم تبدیل شده به یکی از قدیمی ترین دستگاه ها در بازار شایعات و کم کم وقت آن است که رونمایی رسمی شود. تا کنون هر تصویری از نوکیا ۹ منتشر شده از قاب پشتی و متمرکز بر دوربین پنج گانه آن بوده است. امروز اما نمایشگر نوکیا ۹ بدون ناچ در تصاویری دیده شده که در ادامه با هم آن را مرور خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

قاب جلویی نوکیا ۹

قاب جلویی نوکیا ۹

همانطور که در این تصاویر مشخص است نوکیا ۹ (Nokia 9) با نمایشگری کم حاشیه اما بدون بریدگی نمایشگر ارایه خواهند شد. ما این را از قبل نیز می دانستیم اما در تصاویر واقعی آن را ندیده بودیم. نوکیا بر خلاف نوکیا ۸ سیروکو این جا در پرچمدار ۲۰۱۹ خود تصمیم گرفته که با نمایشگر تخت ورود کند و از نمایشگر دو لبه خمیده دوری کرده است.

مشخصات سخت افزاری نوکیا ۹ اما شاید کمی ناامیدکننده باشد چون خبری از چیپست بعدی کوالکام که این روزها با نام اسنپدراگون ۸۱۵۰ شناخته می شود، نیست و اسنپدراگون ۸۴۵ برای نوکیا ۹ احتمال داده می شود. این خوب نیست و سبب فروش پایین آن خواهد شد به خیلی حال آن که لنوو Z5 پرو GT با اسنپدراگون ۸۵۵ معرفی شده است.

حاشیه های نمایشگر نوکیا ۹ اما زیاد است و از این نظر می‌رسد خیلی پیشرو یا دلچسب ظاهر نمی شود. در حقیقت دشواری تولید دوربین پنج گانه یکی از مواردی است که سبب تاخیر عرضه نوکیا ۹ شده و در بازاری که پرچمدارهای آن هر ۶ ماه پیشرفت ویژه دارند، این تاخیرها منطقی نیست.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید نوکیا ۹ چقدر پیشرفت داشته باشد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.