اکسپریا N1 اکسپریا V1 اکسپریا T1 و اکسپریا A1 نام گذاری های جدید سونی برای موبایل های ۲۰۱۹ این شرکت ژاپنی است

پنج روز پیش بود که در ترنجی خواندیم اکسپریا ایکس زد ۴ با نام اکسپریا ان ۱ (Xperia N1) و رزلوشن ۴K ارایه خواهد شد و این خبر از یک تغییر نام گذاری در محصولات سونی دارد.

به گزارش جمهوریت ;

پنج روز پیش بود که در ترنجی خواندیم اکسپریا ایکس زد ۴ با نام اکسپریا ان ۱ (Xperia N1) و رزلوشن ۴K ارایه خواهد شد و این خبر از یک تغییر نام گذاری در محصولات سونی دارد. امروز از ژاپن خبر می رسد که اکسپریا N1 اکسپریا V1 اکسپریا T1 و اکسپریا A1 نام گذاری های جدید سونی برای موبایل های ۲۰۱۹ این شرکت ژاپنی است. در حقیقت اگر آشنا به محصولات سونی باشید، این شبیه به همان نام گذاری قبلی سونی است و شاهد حذف شدن حرف X از نامگذاری چند سال اخیر هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است؟

خب قطعا شما هم حدس زده اید که اکسپریا N1 نام جدید اکسپریا ایکس زد ۴ خواهد بود. این تغییر نام فقط به پرچمدار سونی محدود نیست و اکسپریا ایکس ای ۳، اکسپریا ایکس ای ۳ اولترا و اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت نیز نام های جدید خواهند داشت که از قرار زیر است:

اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت با طراحی قدیمی ارایه می شود

اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت : اکسپریا وی ۱ (Xperia V1)

اکسپریا ایکس ای ۳ (Xperia XA3) با دوربین دوگانه، نمایشگر کم حاشیه و حسگر اثرانگشت روی لبه دیده شد

اکسپریا ایکس ای ۳ : اکسپریا ای ۱ (Xperia A1)

رندر اکسپریا ایکس ای ۳ اولترا (Xperia XA3 Ultra) منتشر شد

اکسپریا ایکس ای ۳ اولترا : اکسپریا تی ۱ (Xperia T1)

در حقیقت اگر پیش از این نیز به یاد داشته باشید، سونی همین نام ها را در محصولات دیگر خود نیز داشت که همین DNA کلی مشخصاتی را داشتند. در این بین یک دستگاه پایین رده دیگر باقی می ماند که با نام اکسپریا ال ۳ (Xperia L3) لو رفته بود و هنوز درباره تغییر نام آن صحبتی نشده است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید تغییر نام گذاری سونی می تواند جذاب باشد؟ برای ما حرکت مثبتی است. همچنین سه روز پیش بود که گلس اکسپریا ایکس ای ۳ (Xperia XA3) لو رفت و حاشیه بیشتر از شایعات قبلی را نشان می داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.