امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹ ب.ظ

قیمت آنر ویوو ۲۰ در بازار چین مشخص شد

امروز آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با دوربین ToF رسما معرفی شد و از آن جا که دستگاه جذابی است، قیمت آن می تواند بسیار مهم باشد.

به گزارش جمهوریت ;

امروز آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با دوربین ToF رسما معرفی شد و از آن جا که دستگاه جذابی است، قیمت آن می تواند بسیار مهم باشد. قیمت آنر ویوو ۲۰ در بازار چین مشخص شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

قیمت آنر ویوو ۲۰

قیمت آنر ویوو ۲۰

آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با طراحی خاص خود و مشخصات خوبی که دارد می تواند یک پرچمدار مناسب برای برند آنر باشد. آنر ویوو ۲۰ با دوربین ۴۸ مگاپیسکلی، نمایشگر کم حاشیه دارای سوراخ نمایشگر و چیپست کایرین ۹۸۰ تلاش کرده تا توجهات را به خود جلب کند و در این زمینه موفق هم بوده است. تنها فاکتوری که می تواند بین انتخاب شدن یا نشدن این دستگاه قابل توجه باشد، قیمت آن است.

آنر ویوو ۲۰ در انتخاب ۶ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، ۸ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی یا ۸ گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ارایه می شود که قیمت آن ها از قرار زیر است:

قیمت آنر ویوو ۲۰ با حافظه های ۶-۱۲۸: معادل ۴۳۵ دلار

قیمت آنر ویوو ۲۰ با حافظه های ۸-۱۲۸: معادل ۵۱۰ دلار

قیمت آنر ویوو ۲۰ با حافظه های ۸-۲۵۶: معادل ۵۸۰ دلار

البته این ها قیمت بازار چین است و در معرفی بازار جهانی که ۲ بهمن در پاریس انجام می شود احتمالا شاهد قیمت های بالاتری برای بازار جهانی باشیم. به صورت کلی برای موبایلی در رده پرچمدار و این طراحی و ویژگی ها می توان گفت که آنر ویوو ۲۰ دستگاه جذابی به نظر می رسد، اینطور نیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.