امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۴ ق.ظ

ترخیص ۸تن از مصدومان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد/تلاش برای نجات مصدومان بدحال

مشاور وزیر بهداشت تعداد مصدومین بستری حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را ۱۸ تن اعلام کرد و گفت: هشت تن از این مصدومان حال عمومی نامناسب دارند و در ICU بستری هستند.

به گزارش جمهوریت ;

مشاور وزیر بهداشت تعداد مصدومین بستری حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را ۱۸ تن اعلام کرد و گفت: هشت تن از این مصدومان حال عمومی نامناسب دارند و در ICU بستری هستند.

به گزارش ایسنا، دکتر عباس زارع‌نژاد تعداد مصدومین بستری شده حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در بیمارستان های امام خمینی (ره)، حضرت رسول اکرم (ص)، شریعتی و بیمارستان عرفان نیایش را ۱۸ نفر اعلام کرد و گفت: ۷ نفر از مصدومان این حادثه از بیمارستان امام خمینی(ره) و یک نفر از بیمارستان حضرت رسول اکرم( ص) مرخص شدند و  ۸ نفر نیز حال عمومی نامناسب دارند و در ICU این بیمارستان‌ها بستری هستند.

وی با اشاره به این که ۱۶ نفر از مصدومین این حادثه در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری بودند، گفت: از این تعداد ۷ نفر مرخص شده‌اند که ۴ نفر خانم و ۳ نفر آقا هستند و ۷ مصدوم نیز در بخش  ICU بستری هستند که حال عمومی ۴ نفر مناسب نیست.

زارع نژاد تعداد مصدومین بستری شده در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ره) را ۵ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد، ۲ نفر به بخش منتقل شده، یک نفر مرخص و ۲ نفر در ICU بستری که حال یکی از آنها وخیم است.

وی با اشاره به اقدامات درمانی و اعمال جراحی صورت گرفته برای مصدومین، گفت: از تعداد ۵ مصدوم انتقالی به بیمارستان حضرت رسول ۳ نفر آقا و ۲ نفر خانم هستند.

مشاور وزیر بهداشت و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت افزود: ۲ نفر از مصدومین این حادثه با شکستگی های متعدد در بخش ICU بیمارستان شریعتی بستری هستند و حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است و کلیه مراحل درمانی و اعمال جراحی لازم برای مصدومین در حال انجام است.

بنابر اعلام وبدا، زارع نژاد با اشاره به این که ۴ نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان عرفان نیایش بستری بودند، گفت: یک نفر از مصدومین بدحال، صبح امروز فوت کرد و ۲ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفتند و یک نفر هم دچار شکستگی های جزئی است که حال عمومی مناسبی دارد.

وی در پایان تاکید کرد: تعدد، نوع شکستگی‌ها و آسیب‌های ایجاد شده برای مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات نشان دهنده شدت زیاد این حادثه است و تیم درمانی تمام تلاش خود را برای بهبودی مصدومین بویژه نجات جان مصدومین بدحال به کار بسته است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.