امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۸ ق.ظ

نقد و بررسی ویدیویی تبلت گوگل پیکسل اسلیت: نخریدش

دو ماه پیش بود که گوگل پیکسل اسلیت (Pixel Slate) رسما معرفی شد و یک تبلت با سیستم عامل کروم بود.

به گزارش جمهوریت ;

دو ماه پیش بود که گوگل پیکسل اسلیت (Pixel Slate) رسما معرفی شد و یک تبلت با سیستم عامل کروم بود. این تبلت که مشخصات قابل توجهی دارد و آمده تا بیشتر از یک تبلت اندوریدی نقش ایفا کند، تازه به بازار رسیده و بررسی هایی روی آن انجام شده است. در ادامه نقد و بررسی ویدیویی تبلت گوگل پیکسل اسلیت (Pixel Slate) را خواهیم دید، با ترنجی همراه باشید.

در حالی که آیپد پرو ۲۰۱۸ بدون شک یکی از بهترین تبلت های بازار و حتی “بهترین تبلت بازار” است، گوگل تلاش دارد تا گوگل پیکسل اسلیت بتواند دستگاه خلاق تری و تولیدکننده تری دیده شود. در حالی که دسترسی های گوگل پیکسل اسلیت به حافظه خارجی و جا به جا کردن فایل به لطف دو پورت USB C و آزادی های Chrome OS راحت تر از آیپد پرو ۲۰۱۸ است اما از نظر عملکرد بدون شک آیپد پرو ۲۰۱۸ بسیار جلوتر است. در حقیقت همانقدر که تبلت اپل پیشرو است همانقدر تبلت گوگل پس‌رو (؟) است. یعنی اینکه در این ویدیو می بینید با خریدن تبلت گوگل پیکسل اسلیت وارد دنیای لَگ می شوید!

تبلت پیکسل اسلیت

تبلت پیکسل اسلیت

با خریدن تبلت گوگل پیکسل اسلیت وارد دنیای لَگ می شوید!

اوضاع به حدی بد است که به نظر می رسد در حال کار کردن با یک تبلت نسخه بسیار بسیار پیش تولید هستید! متاسفانه به قول مارکوس این وضعیت آنقدر بد است که اصلا رقبت پیدا نمی کنید بخواهید دستگاه را بررسی کنید.

به هر صورت این پیکسل اسلیت نسخه پایه آن است که با چیپست اینتل سلرون به فروش می رسد و شما نسخه های Core i5 و Core i7 را برای قیمت های بیشتر می توانید تهیه کنید. نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید شرکتی بتواند در زمینه تبلت به اپل برسد و از آن عبور کند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.