فناوری Link Turbo آنر چیست؟

امروز آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با دوربین ToF رسما معرفی شد و علاوه بر اینکه خودش دستگاه جذابی است، قیمت خوبی هم دارد.

به گزارش جمهوریت ;

امروز آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با دوربین ToF رسما معرفی شد و علاوه بر اینکه خودش دستگاه جذابی است، قیمت خوبی هم دارد. این دستگاه با فناوری ویژه ای به نام Link Turbo ارایه شده که شاید برای شما سوال باشد این فناوری چیست؟ بسیار خوب، اجازه بدهید در ادامه با هم ببینیم که فناوری Link Turbo آنر چیست؟

فناوری Link Turbo آنر

فناوری Link Turbo آنر

ابتدا باید بدانید که فناوری Link Turbo آنر فقط در آنر ویوو ۲۰ ارایه نشده و مثلا آنر مجیک ۲ هم آن را دارد. اگر خیلی خلاصه بخواهم بگویم می توانم فناوری Download booster سامسونگ را که در گلکسی اس ۵ ارایه شد را مثال بزنم. این فناوری همزمان از داده های تلفن همراه و وای فای استفاده می کند تا شبکه پایدارتر و‌ سرعت دانلود بهتری را به شما بدهد.

آنر این فناوری را نیز آغشته به هوش مصنوعی می داند و قرار است که در برنامه های ثالث نیز عملکرد داشته باشد. برخی از این برنامه ها را می توانید در تصویر بالا بینید.

آنر ویوو ۲۰ به لطف چیپست کایرین ۹۸۰ ارتباطات مخابراتی گیگابیتی دارد و از وای فای ۳ بانده استفاده می کنند. ترکیب اتکا به این دو فناوری پیشرو می تواند برای یک ارتباط پایدار و سریع بسیار دلگرم کننده ظاهر شود.

تا کنون از فناوری مشابه لینک توربو‌ آنر استفاده کرده اید؟ فکر می کنید مفید است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.