افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ شبیه گلکسی A8s خواهد بود

شایعه ای که امشب می خوانیم موضوعی است که چند روز پیش در حساب یکی از منابع موثق نزدیک به سامسونگ منتشر شد.

به گزارش جمهوریت ;

شایعه ای که امشب می خوانیم موضوعی است که چند روز پیش در حساب یکی از منابع موثق نزدیک به سامسونگ منتشر شد. این موضوع آنقدر بدیهی و قابل انتظار است که ما فکر نکردیم نیاز باشد آن را پوشش خبری بدهیم. این روزها اما منابع خبری مختلف درباره آن می نویسند و ما نیز فکر کردیم که بد نیست آن را مرور کنیم. یک هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم افکت بازشدن دوربین سلفی گلکسی A8s بسیار زیباست و حالا گفته می شود افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ شبیه گلکسی A8s خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

خانواده گلکسی اس ۱۰

خانواده گلکسی اس ۱۰

اگر به خاطر داشته باشید در صفحه قفل گلکسی A8s می توانید می تواند با سوایپ از روی دوربین سلفی وارد آن شوید. خب حقیقتا اگر حوصله دارید پس از ژست ژانگولرطور (!) درباره دوربین سلفی را تمیز کنید و عکس بگیرید، خب، مبارک باشه!

موضوع جالب تر برای ما درباره افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی A8s درباره دایره نورانی است که پس از باز شدن دوربین، دور آن می چرخد. این تصویر را به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید. به هر حال خلاقیت در هر سطحی که باشد، چه جزیی و چه اساسی، قابل ستایش است و باید آن را ستود. البته اینجا بخش سوایپ از روی دوربین سلفی به پایین برای باز شدن مردم افزار دوربین حقیقتا کاربردی نیست اما افکت بصری باز شدن آن جالب است.

حال همین افکت نورانی و سوایپ برای باز شدن دوربین سلفی در گلکسی اس ۱۰ نیز احتمال قوی حضور خواهد داشت. البته همانطور که گفت این سوایپ کردن از روی دوربین یا اطراف آن باعث کثیف شدن آن میشود و نمی دانیم که چرا سامسونگ تصوری برای مفید بودن کرده است. نظر شما درباره این موضوع چیست؟ این افکت را برای باز شدن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ می پسندید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.