امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۳ ق.ظ

بنچمارک Antutu آنر ویوو ۲۰ با کایرین ۹۸۰ امتیاز بالای ۳۱۰ هزار را ثبت کرد

امروز آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با دوربین ToF رسما معرفی شد و این پرچمدار آنر با چیپست پرچمدار کایرین ۹۸۰ هم همراه شده است.

به گزارش جمهوریت ;

امروز آنر ویوو ۲۰ (Honor View 20) با دوربین ToF رسما معرفی شد و این پرچمدار آنر با چیپست پرچمدار کایرین ۹۸۰ هم همراه شده است. این چیپست قبلا روی هوآوی میت ۲۰ پرو هم امتیازات خوبی را ثبت کرده است و حالا نیز روی آنر ویوو ۲۰ می درخشد. بنچمارک Antutu آنر ویوو ۲۰ با کایرین ۹۸۰ امتیاز بالای ۳۱۰ هزار را ثبت کرده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

بنچمارک Antutu آنر ویوو ۲۰

بنچمارک Antutu آنر ویوو ۲۰

پردازنده مرکزی هوآوی کایرین ۹۸۰ (Kirin 989) یا همان CPU با معماری big.LITTLE پیشرفته ۲ کلاستره ارائه می شود. در حقیقت این چیپست ۸ هسته ای ۲+۲+۴ هسته ای است اما در ۲ کلاستر و اگر بپرسید چطور؟ باید بگوییم کلاستر قوی از DynamIQ شرکت Arm بهره می برد و می تواند فرکانس دو هسته را متفاوت با دو هسته دیگر درون یک کلاستر قرار دهد.

برای اولین بار از هسته ای با معماری Cortex-A76 در این پردازنده مرکزی استفاده شده است. ۲ کلاستر کایرین ۹۸۰ از قرار زیر است:

کلاستر اول ۴ هسته Cortex-A76 به قرار زیر:

۲ هسته Cortex-A76 قوی به فرکانس ۲.۶ گیگاهرتز

۲ هسته Cortex-A76 متوسط به فرکانس ۱.۹۶ گیگاهرتز

کلاستر دوم ۴ هسته Cortex-A55 به فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز

چیپست کایرین ۹۸۰ به همراه ۶ یا ۸ گیگابایت حافظه رم روی آنر ویوو ۲۰ ارایه می شود و این امتیاز بالای ۳۱۰ هزار در بنچمارک Antutu برای آن یک امتیاز قابل تامل است. البته طبق تجربه هوآوی میت ۲۰ پرو احتمالا این بنچمارک در حالت پرورمنس گرفته شده باشد و در حالت عادی امتیازی حدود ۲۷۰ هزار را ثبت نماید.

نظر شما درباره قدرت آنر ویوو ۲۰ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.