امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۶ ق.ظ

طفره رفتن نماینده سراوان از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران در راهروی مجلس/ درازهی: «به تو ربطی ندارد، دنبالم نیا»

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان در مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه توضیحی درباره حواشی اخیر دهید، گفت: سؤال نپرس و دنبالم نیا؛ سرما می‌خوری، گلویم درد می‌کند؛ همه چیز در سایتم هست.

به گزارش جمهوریت ،

مشاجره لفظی درازهی با خبرنگاران در راهروی مجلس؛ «به تو ربطی ندارد، دنبالم نیا»به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان در مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه توضیحی درباره حواشی اخیر دهید، گفت: سؤال نپرس و دنبالم نیا؛ سرما می‌خوری، گلویم درد می‌کند؛ همه چیز در سایتم هست.

بیشتر بخوانید: توهین نماینده مجلس به یک کارمند +فیلم

وی در پاسخ به این سؤال که همه موارد در سایت شما مطرح نشده، افزود: به تو ربطی ندارد، صحبت نکن.

نماینده مردم سراوان در مجلس همچنین درباره اینکه ابهاماتی پیرامون مقاله شما مطرح شده، اظهار کرد: من اصلا رشته‌ام ادبیات بوده و آن مقاله مربوط به رشته رباتیک است، من هم فردا می‌توانم اسم شما را در یک مقاله ثبت کنم، البته برای این موضوع امتیازی هم نگرفته‌ام.

دُرازهی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود شما با یکی از واردکنندگان خودرو به گمرک رفتید و سپس آن حواشی به وجود آمد، تصریح کرد: در مرز ما فقط دام وارد می‌شود و چیز دیگری وارد نمی‌شود.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه پس آقای حاجب آنجا چه کار می‌کرد، تصریح کرد: از خودش بپرسید.

نماینده سراوان این سوال را که شما نماینده مجلس هستید و اکنون ما به شما دسترسی داریم، پس چرا پاسخ سؤالات را نمی‌دهید را بدون پاسخ گذاشت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.