امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰ ب.ظ

«داتیس‌خودرو» به طور رسمی نماینده تیونر ولوو شد

سرانجام مرکز امور اصناف و بازرگانان، داتیس‌خودرو را به‌عنوان نماینده رسمی تیونر خودروهای سواری ولوو«ولوو هایکو اسپورتیو» در ایران معرفی کرد.

به گزارش جمهوریت ;

داتیس‌خودرو

سرانجام مرکز امور اصناف و بازرگانان، داتیس‌خودرو را به‌عنوان نماینده رسمی تیونر خودروهای سواری ولوو«ولوو هایکو اسپورتیو» در ایران معرفی کرد.

به گزارش «اخبار خودرو»، هلدینگ داتیس از سال‌ها پیش فعالیت خود را در زمینه‌های گوناگون با هدف اشتغالزایی و حمایت از تولید داخل آغاز کرد. درخشان‌ترین کارنامه هلدینگ داتیس، مربوط به شرکت «داتیس‌خودرو ایرانیان» است. 
داتیس‌خودرو با عرضه مولتی‌برند خودروهای لوکس در کنار ارائه خدمات تخصصی پس‌از فروش، نامی خوش از خود در صنعت خودرو به‌جای گذاشته است. این شرکت در دوران پسابرجام، اقدام به اخذ نمایندگی رسمی «هایکو اسپورتیو» آلمان کرد که با وجود تایید و موافقت طرف خارجی، صدور مجوز فعالیت این شرکت به‌عنوان نماینده رسمی «هایکو اسپورتیو» آلمان در ایران، با موانع متعددی روبه‌رو شد. 
حال پس از کش‌وقوس‌های فراوان، سرانجام پس از دو  سال مجوز فعالیت این شرکت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکزامور اصناف و بازرگانان در تاریخ هشتم دی‌ماه جاری صادر شد. 
مجوز فعالیت شرکت «داتیس‌خودرو ایرانیان» تا دهم‌تیرماه سال ۱۴۰۱ معتبر است و همین موضوع می‌تواند نویدبخش این باشد با رفع ممنوعیت واردات خودرو و بازشدن ثبت‌سفارش، شاهد عرضه محصولات اسپرت ولوو که در آلمان توسط کمپانی هایکو تیون شده‌اند، به کشور باشیم. دراین گواهی مرکز امور اصناف و بازرگانان، این شرکت را مجاز به واردات هشت مدل سواری تیون‌شده ولوو اعلام کرده است. ولووهای تیون‌شده‌ V60،S60،S90،XC40 و XC90 از این پس تنها توسط این شرکت به کشور وارد خواهد شد. 
شرکت داتیس‌خودرو سال گذشته با به نمایش گذاشتن محصولات هایکو در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران قصد داشت سهم عمده‌ای از بازار خودروهای لوکس و اسپرت را از آن خود کند. اما متاسفانه با مشکلات به‌وجودآمده درخصوص صدور مجوز فعالیت به‌عنوان نماینده رسمی «هایکو اسپورتیو» آلمان و بسته شدن سایت ثبتارش و اعلام ممنوعیت واردات خودروهای بالای ۴۰ هزاردلار نتوانست اهداف خود را اجرایی کند. اما با تلاش‌های فراوان و پیگیری‌های مدیریت هلدینگ داتیس، سرانجام مجوز فعالیت این شرکت صادر شد. 
خودروهای لوکس اسپرت ولوو که در آلمان توسط کمپانی هایکو تیون شده‌اند، پرچمدار خودروهای داتیس‌خودرو خواهند بود که با آغاز واردات و عرضه آن‌ها می‌توان گفت تحولی در بازار خودروهای وارداتی و لوکس ایجاد خواهــــــد شد. ازطرف‌دیگر این شرکت با راه‌اندازی مرکز خدمات پس‌ازفروش داتیس‌خودرو و عرضه نخستین خدمات پس از فروش خودروهای هیبرید در سطح کشور، گام بلندی را در این راستا برداشته است. 
داتیس‌خودرو نه‌تنها نخستین موسس تعمیرگاه خودروهای هیبرید در ایران است بلکه با بهره‌گیری از پرسنل آموزش‌دیده در سطوح بالای بین‌المللی یکی از مجهزترین تعمیرگاه‌های جامع کشور را راه‌اندازی کرده است. 
این شرکت درحال‌حاضر با در اختیار داشتن یکی از مجهزترین کلینیک‌های تخصصی تعمیرات خودرو در شرق تهران، خدمات مناسبی را در اختیار دارندگان خودروهای ولوو و دیگر خودروهای وارداتی قرار می‌دهد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد با صدور مجوز فعالیت رسمی این شرکت،   امور خدماتی مرتبط با خودروهای ولوو از این پس در مراکز خدمات پس از فروش داتیس‌خودرو نیز انجام خواهد گرفت.  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.