امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵ ب.ظ

تساوی ایران و قطر مقابل چشمان ژاوی در نیمه نخست

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۰:۳۰ امشب به وقت تهران آخرین بازی تدارکاتی خود را پیش از رقابت های جام ملت های آسیا برگزار کرد.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۰:۳۰ امشب به وقت تهران آخرین بازی تدارکاتی خود را پیش از رقابت های جام ملت های آسیا برگزار کرد. نیمه اول این دیدار با تساوی یک به یک خاتمه یافت. مهدی طارمی دقیقه ١٧ برای ایران گل زد. قطر هم در دقیقه ٤٢ از روی نقطه پنالتی گل زد.

شاگردان کی روش که برای گذراندن اردوی خود به قطر سفر کرده اند مقابل میزبان به میدان رفتند که نیمه نخست این بازی نتیجه ای بهتر از تساوی به همراه نداشت.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی مقابل قطری ها به تساوی یک به یک در نیمه نخست دست پیدا کرد که کارلوس کی روش ترکیب زیر را به میدان فرستاد:

علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، احسان حاج صفی، مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی، کریم انصاری فرد،  امید ابراهیمی، سامان قدوس، وحید امیری، مهدی طارمی و سردار آزمون.

این دیدار در حالی قرار بود پشت درهای بسته برگزار شود که ژاوی هرناندز هافبک اسبق تیم ملی اسپانیا و بازیکن فعلی تیم السد قطر به همراه تنی چند از مسئولان فدراسیون فوتبال قطر در ورزشگاه حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.