کارگاه تخصصی تربیت مربی «غدیر شناسی» برگزار می‌شود

سومین کارگاه تخصصی تربیت مربی «غدیر شناسی» از ۱۱ تا ۱۴ دیماه به میزبانی بنیاد بین‌المللی غدیر در قم برگزار می‌شود.

به گزارش جمهوریت ;

سومین کارگاه تخصصی تربیت مربی «غدیر شناسی» از ۱۱ تا ۱۴ دیماه به میزبانی بنیاد بین‌المللی غدیر در قم برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از بنیاد بین‌المللی غدیر سومین کارگاه تربیت مربی تخصصی«غدیر شناسی»در روزهای یازدهم تا چهاردهم دیماه به مدت ۴ روز و به میزبانی بنیاد بین‌المللی غدیر در محل مجتمع فرهنگی یاوران مهدی (عج) واقع در جمکران ابتدای بلوار انتظارقم برگزار می‌شود .

مدیر عامل بنیاد بین‌المللی غدیر، در حاشیه نشست هیات مدیرۀ این بنیاد اعلام کرد : مراسم افتتاحیۀ این دوره‌های تخصصی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و تعمیق تفکر و اندیشۀ نجاتبخش غدیر و گسترش آموزه های ولایت و امامت روز سه شنبه در ساعت ۸ صبح برگزارمی‌شود .

ظریف منش با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید ایشان مبنی بر تربیت متخصص در موضوع غدیر گفت : رهبر معظم انقلاب در اولین دیدار مسئولین این بنیاد با معظم له فرمودند، بروید برای غدیر متخصص تربیت کنید. لذا با توجه به فرمایشات ایشان و نیاز روز افزون جامعۀ اسلامی به معرفی و تعمیق این اندیشۀ ناب و آشنایی جوامع اسلامی با این تفکر نجاتبش بر خود وظیفه می‌دانیم با برپایی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی غدیرشناسی درسراسر کشور نسبت به انجام این مهم تلاش کنیم.

ظریف منش با بیان این مطلب که فعالیت‌های بنیاد بین‌المللی غدیر مختص دهه امامت و ولایت نیست تاکید کرد : نیاز امروز جامعه به روشنگری در مباحث ولایت و امامت و دفاع فرهنگی در جامعه، انجام فعالیت‌های عمقی و فکری را ضروری‌تر نموده است. وی با جمع‌بندی و ارزیابی فعالیت‌های غدیری دهه امامت و ولایت سال جاری، این فعالیت‌ها را بسیار چشمگیر و گسترده اعلام کرد و گفت : امسال حضور خودجوش و بسیار ارزشمند آحاد مردم ایران اسلامی برای گرامی‌داشت این ایام فرخنده بسیار فراگیر و گسترده بود و امیدواریم با تعمیق و ترویج این اندیشه ناب در میان مردم درگسترش هرچه بیشتر این معارف الهی قدم برداریم .

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: فراهم آوردن تمهیدات لازم برای گسترش آموزه‌های ولایت و امامت از سیاست‌های اصلی این بنیاد است و در سال جاری با همکاری موسسۀ پژوهشی ولیعصر(عج) و همت دبیران اجرایی غدیر در مراکز استانها سومین کارگاه تخصصی غدیر شناسی با حضور اساتید مجرب و مطرح کشوری همچون آیت الله حسینی قزوینی درقم برگزار خواهد شد

وی در پایان شرکت کنندگان این دوره را از نخبگان و طلاب سطوح مختلف حوزه دانست و گفت : این افراد که بیش از ۲۰۰ نفر هستند طی فرآیندی از سوی دفاتر نمایندگی‌های بنیاد بین‌المللی غدیر درمراکز استان‌ها به این دوره معرفی شده‌اند و به مدت ۴ روز این دورۀ تخصصی را می‌گذرانند .

وی گفت : اعطاء گواهی نامه پایان دوره به غدیر پژوهان از جمله مزایای این کارگاه ۴ روزه خواهد بود .

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.