فرمانده کل سپاه: تهدید نفتی ایران به‌راحتی قابل پاسخگویی است

سرلشکر جعفری گفت: اگر توانمندی‌های سپاه به گوش رئیس‌جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، به این باور خواهد رسید که تهدید نفتی نیز به‌راحتی قابل پاسخگویی است.سرلشکر جعفری گفت: اگر توانمندی‌های سپاه به گوش رئیس‌جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، به این باور خواهد رسید که تهدید نفتی نیز به‌راحتی قابل پاسخگویی است.

به گزارش جمهوریت ؛سرلشکر جعفری فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از ۱۰ فروند جنگنده سوخو۲۲ ارتقایافته سپاه اظهار داشت: انگیزه جامع، گسترده و همت بالای نیروی هوایی سپاه در انجام کارهای تحقیقاتی و فناوری، غیر از عرصه‌های موشکی، پهپادی و پدافندی موجب شد این توان در عرصه عملیات پروازی و جنگنده‌ها هم به‌کار گرفته شود.

سرلشکر جعفری افزود: با اثبات توانمندی نیروی هوایی سپاه تصمیم گرفته شد هواپیماهای سوخو۲۲ موجود در کشور، بازسازی و عملیاتی شود.

وی با اشاره به بازسازی این هواپیماها در مدت کوتاه، گفت : امروز به‌همت متخصصان نیروی هوایی سپاه، شاهد اضافه شدن این هواپیماها به ناوگان پروازی کشور هستیم.

سرلشکر جعفری در ادامه با اشاره به مواضع انقلابی اخیر رئیس جمهور در واکنش به تهدیدات ترامپ، گفت: اگر توانمندی‌های امروز سپاه که برگرفته از همت و اراده متخصصان جوان انقلابی است و بخشی از آن امروز در نیروی هوافضای سپاه مشاهده شد و در شعاع ۲۰۰۰کیلومتری قابلیت بروز و ظهور دارد، به گوش رئیس‌جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، هرگز از این غلط‌ها نخواهد کرد و به این باور خواهد رسید که تهدید نفتی نیز به‌راحتی قابل پاسخگویی است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.