امروز ۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۶ ب.ظ

بازار در شوک ؛ سکه بیش از چهار میلیون تومان / دلار نرخ تاریخی ۱۰ هزار تومان را رد کرد

یکشنبه و در حالی که بازارهای جهانی تعطیل است، دلار در بازار ارز ایران تا ۱۰ هزار تومان و حتی بیشتر قیمت خورد.یکشنبه و در حالی که بازارهای جهانی تعطیل است، دلار در بازار ارز ایران تا ۱۰ هزار تومان و حتی بیشتر قیمت خورد.

قیمت  سکه امامی از مرز ۴ میلیون تومان گذشت. قیمت سکه رکورد جدیدی را در بازار ثبت کرد. قیمت سکه امامی از مرز ۴ میلیون تومان رد شد و تا قیمت ۴ میلیون صد هزار تومان را هم تجربه کرد.

سکه بهار آزادی در بازار امروز سه میلیون و ۳۳۲ هزار تومان قیمت گذاری شد که نسبت به معاملات روز گذشته ۱۸ هزار تومان رشد قیمتی داشته است.بهای نیم سکه اکنون یک میلیون و ۸۳۲ هزا رتومان است که نسبت به دیروز ۸ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.ربع سکه در بازار امروز به قیمت ۹۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۸۵۰۰ تومان جهش قیمتی داشته است.هر گرم طلای ۱۸ عیار اکنون به قیمت ۳۰۷هزار تومان رسید.
دلار ۱۰ هزار تومان را رد کرد
یکشنبه)و در حالی که بازارهای جهانی تعطیل است، دلار در بازار ارز ایران تا ۱۰ هزار تومان و حتی بیشتر قیمت خورده است.
بازار ارز امروز نرخ تاریخی ۱۰ هزار تومان را برای دلار ثبت کرد.
در ادامه نوسانات بازار ارز و قیمت‌هایی که مشخص نیست بر چه اساسی هر روز برای دلار ثبت و معامله می‌شود، امروز (یکشنبه) و در حالی که بازارهای جهانی تعطیل است، دلار در بازار ارز ایران تا ۱۰ هزار تومان و حتی بیشتر قیمت خورده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.