فال روزانه دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷

برای آگاهی از وقایع جالب و مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 8 مرداد ماه 1397 فال روزانه ماه تولد خود را در این گزارش بخوانید.برای آگاهی از وقایع جالب و مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 8 مرداد ماه 1397 فال روزانه ماه تولد خود را در این گزارش بخوانید.

به گزارش جمهوریت ؛ برای آگاهی از وقایع جالب و مهم پیش روی خود در روز دوشنبه ۸ مرداد ماه ۱۳۹۷ فال روزانه ماه تولد خود را در این گزارش بخوانید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۸ مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با قدرت تخیل بالا، با صداقت، حساس و خلاق هستید و هر کاری که از دستتان بربیاید برای دیگران انجام می دهید. شما درونگرا و خجالتی نیز هستید و این ویژگی ها می توانند به نقاط ضعف شما تبدیل شوند. شما از لحاظ سلامتی روزهای خوب و بی دردسری را در پیش خواهید داشت، اما این احتمال وجود دارد که وضعیت سلامتی برخی از اعضای خانواده تان نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورد. امسال سرمایه گذاری هایی که می کنید موفقیت آمیز خواهند بود و انتخاب های خوبی خواهید داشت که سود قابل توجهی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. احتمال این که به یک سفر کاری در خارج از کشور بروید بسیار زیاد است. این مسافرت با موفقیت همراه خواهد بود و پروژه های جدیدی خواهید گرفت که هم اعتبار شما و هم سرمایه تان را افزایش خواهند داد. از هر گونه معامله با دوستان نزدیک و آشنایان خودداری کنید، چون این کار به ضرر شما تمام خواهد شد و در روابط شما نیز مشکلاتی را به وجود خواهد آورد. از لحاظ حرفه ای امسال برای شما سال بسیار خوبی است که پیشرفت و افزایش درآمد را برایتان به همراه خواهد داشت. اگر قصد ازدواج داشته باشید امسال فرست های خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت. مهر، دی و اردیبهشت بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نمی توانید جریان دیوانه وار افکار خود را تحت کنترل در بیاورید، اما می توانید برنامه هایتان را مدیریت کرده و هر فکری که به سرتان می زند را بلافاصله عملی نکنید. البته شما حاضر به شنیدن هر نصیحتی که به شما «نه» بگوید نیستید، اما دیر یا زود به حقیقت پی خواهید برد. گاهی اوقات ما بنده عادات خود می شویم؛ امروز وقت آن رسیده است که به عادات بازدارنده خود پی ببرید و برای رهایی از آنها تلاش کنید. اگر قصد دارید برای کاری درخواست کنید و یا در دانشگاهی پذیرش بگیرید بهتر است که زمان بیشتری را صرف آماده سازی خود کنید. برای دست یابی به نتیجه ای که می خواهید بهترین چهره ای که می توانید را از خود نشان بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما با اشتیاق زیادی دوست دارید از پیله ی تنهایی که به دور خودتان پیچیده بودید خارج شده و به دوستانتان بپیوندید، اما برنامه ی کاری بسیار فشرده ای که دارید تمام روز شما را مشغول نگه خواهد داشت. طی یکی دو هفته آینده خیلی حال و هوای عاشقانه ای نخواهید داشت. پیدا کردن نیمه گمشده خود را به وقت دیگری واگذار کنید. اگر متاهل هستید سعی کنید تا می توانید برای خانواده و فرزندان خود وقت بگذارید، قرار نیست فقط آخر هفته ها آنها را به گردش ببرید! اگر اشتباهی کرده اید باید مثل یک انسان بالغ مسئولیت اشتباهتان را به عهده بگیرید و از مقصر دانستن دیگران به خاطر خطایی که خودتان کرده اید خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از کمک های دیگران بهره بگیرید. تبادل اطلاعات کلید پیدا کردن آخرین قطعات پازل خواهد بود. این که در انجام کارهایتان به کسی وابسته نباشید بسیار مهم است، اما هر از گاهی برای پیشرفت و برداشتن قدم های بزرگ باید از دیگران کمک بگیرید. اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و بسته به وضعیتی که دارید مورد استفاده قرار دهید. البته این را هم مورد نظر داشته باشید که از دیگران سوء استفاده نکنید و یا خودتان را به آنها تحمیل نکنید. امروز باید از اشتباهاتتان درس بگیرید و اعتراف کنید که این اواخر خیلی خودخواهانه رفتار کرده اید. به کارهای خودتان و اثراتی که روی اطرافیانتان می گذارند بیشتر دقت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود. این روز زیبا را جشن بگیرید. اتفاقات بسیار خوبی برایتان پیش خواهند آمد. اعتماد به نفستان بالاست و حال و هوای خودتان هم خوب است. همین حال امروزتان دیگران را به شما جذب خواهد کرد و فرصت هایی را نیز برایتان به همراه خواهد داشت. تقریبا هیچ حد و مرزی برای شما وجود ندارد. تنها چیزی که باید حواستان به آن باشد این است که رفتارتان بیش از حد مغرورانه نباشد. لازم نیست که برای تفریح و خوشگذرانی حتما مقادیر زیادی پول در اختیار داشته باشید، با کمی خلاقیت می توانید راه های خیلی بهتر و ارزانتری برای خوش گذراندن پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در حالی که دارید مسیر خود را به سوی موفقیت ادامه می دهید، احساس می کنید که شکست ناپذیر هستید. شما اهداف بسیار بالایی دارید و اعتماد به نفس محکمی که دارید نقطه قوت شماست. اما متاسفانه نمی توانید شور و هیجان فعلی خود را برای همیشه حفظ کنید. امروز شما نمی توانید به راحتی روی هیچ کاری تمرکز کنید. مدام از یک شاخه به شاخه ای دیگر می پرید و دنبال هیچ کاری را تا آخر نمی گیرید. در چنین شرایطی گرفتن تصمیمات مهم اصلا کار عاقلانه ای نیست، فعلا بهتر است روی کارها و وظایف روزمره تان تمرکز کنید و سر خودتان را با کارهایی که به دقت و توجه زیادی نیاز ندارند گرم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما استاد کنار گذاشتن خواسته های کوتاه مدت به نیت رسیدن به اهداف بلند مدت هستید. امروز هم چالشی دشوار بین انجام وظایف و مسئولیت های حرفه ای یا رفتن به دنبال عشقتان و بیان احساساتی که نسبت به او دارید گرفتار شده اید. این تصمیم شاید کمی دشوار باشد و نیاز داشته باشید کمی به این موضوع فکر کنید. اولین قدمی که در راه رسیدن به خواسته های خود باید بردارید داشتن شجاعت کافی برای رها کردن چیزهایی است که لازم ندارید. برای قهرمان بودن لازم نیست لباس های عجیب و غریب بپوشید و ماسک به صورتتان بزنید، همین که کاری را انجام دهید که دیگران جسارت آن را ندارند از شما یک قهرمان خواهد ساخت.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید که امروز موقعیتتان در گروه های اجتماعی که عضو هستید تضعیف شده و انگار دیگران می خواهند شما را خط بزنند، به همین دلیل هم نگران موقعیت خودتان هستید. شما عضوی نیستید که بشود به سادگی نادیده گرفت، یادتان باشد که وقتی یک فیل در اتاق باشد نمی توان تمام مدت در مورد مورچه ها صحبت کرد. شما با تکیه به احساسی که دارید می توانید با دیگران به سادگی ارتباط برقرار کرده و ایده هایتان را با آنها در میان بگذارید. انرژی خود را برای به دست آوردن محبوبیت هدر ندهید، شما کارهای واجب تری برای انجام دادن دارید. خیالتان راحت باشد، شما در هر حال محبوب قلب ها خواهید بود!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به نفعتان است که هر چه زودتر بیدار شده و راه بیفتید، شما هیچ وقتی برای از دست دادن ندارید. ذهنتان تمام روز درگیر کارها و وظایفی خواهد بود که به عهده دارید، اما این وضعیت هیچ مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد. شما برای رویارویی با هر موقعیتی که برایتان پیش بیاید آمادگی کامل دارید و فشار کاری با در نظر گرفتن قدرتی که امروز در وجود خود احساس می کنید برایتان آزار دهنده نخواهد بود. امروز جادوی عشق در زندگیتان تأثیر فوق العاده ای خواهد داشت. به احساسات خود گوش فرا دهید و در بیان آنها جسارت بیشتری از خود نشان دهید. تغییر دکوراسیون در خانه و یا اتاقتان باعث خواهد شد از لحاظ روانی حال بهتری پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شبانه روز ۲۴ ساعت بیشتر وقت ندارد و حتی اگر خودتان اینطور فکر کنید که توانایی انجام کارهایی بیش از این را دارید نمی توانید بیشتر از این برنامه ی خود را فشرده کنید. با این کار تنها عملکرد خودتان را ضعیف خواهید کرد. اگر دیگران امروز به جر و بحث با شما پرداختند و یا در مورد ظاهرتان اظهار نظرهای ناخوشایند کردند به آنها هیچ توجهی نکنید. شما کاملا حق دارید که هر طوری که دلتان می خواهد زندگی کنید. همان فردی باشید که خودتان دلتان می خواهد باشید. اگر هنوز مجرد هستید و واقعا قصد پیدا کردن عشق زندگیتان را دارید همین امروز باید بدون اتلاف وقت برای این کار کمی برنامه ریزی کنید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقتی می بینید که دیگران دارند برایتان بهانه سر هم می کنند خیلی ناراحت و یا حتی عصبانی خواهید شد. شاید در ابتدا فکر کنید که دارید اشتباه می کنید، آخر چرا باید آنها چنین رفتاری با شما داشته باشند، اما خیلی زود خواهید فهمید که فکرهایتان اشتباه هم نبوده اند و آنها بخاطر اولویت هایشان مجبور هستند این بهانه ها را برای شما سر هم کنند. در هر صورت شما به آنها نیازی نخواهید داشت، امروز نیروهایی مخفی دارند به شما کمک می کنندتا به اهدافتان برسید. اگر برنامه هایی که برای بودن در کنار دوستان و نزدیکان خود چیده اید بیش از اندازه سنگین هستند و اجازه نمی دهند به کارهای شخصیتان رسیدگی کنید برخی از این برنامه ها را حذف کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اجازه ندهید که تردید و دودلی مانع پیشروی شما بشوند. اگر گزینه های بسیاری برایتان وجود دارد، با دید منفی به این موضوع نگاه نکنید. اگر بیش از یک گزینه نظرتان را به خود جلب کرده است خودتان را به یک انتخاب محدود نکنید. امروز کلید موفقیت شما این است که با جریان پیش بروید. هر چقدر که دلتان می خواهد رویاهایتان را گسترش دهید. هر کاری که دلتان می خواهد بکنید، ولی مسئولیت کارهای خودتان را به عهده بگیرید. شاید بعضی از دوستانتان شما را به یک دور همی در یک رستوران دعوت کرده باشند، یا همسایه تان به شما پیشنهاد کرده باشد سری به او بزنید. فرقی نمی کند که در چه گروهی قرار بگیرید، در هر صورت حضور در این جمع برایتان خوب خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در برابر مخالفت هایی که با شما می شود مقاومت کنید. شاید این کار در ابتدا غیر ممکن به نظر برسد، اما قطعا راهی برای این کار پیدا خواهید کرد. رویاهایتان هیچ گاه به تحقق نخواهند پیوست مگر این که آنها را باور داشته باشید و بر اساس آنها عمل کنید. هیچ کس دیگری برای شما آنها را به دست نخواهد آورد. اگر غول چراغ جادو را در خدمت خود ندارید، بهتر است خودتان دست به کار شوید و کنترل امور را به دست بگیرید. امروز ممکن است وسیله ی الکترونیکی جدید بخرید و یا تغییراتی در وسایلی که پیش از این داشته اید بدهید که زندگی را برای شما راحت تر می کنند. در هر صورت امروز رابطه ای تنگاتنگ با دنیای تکنولوژی خواهید داشت.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.