امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۰ ب.ظ

اعلام رنکینگ برترین مربیان فوتبال دنیا / معرفی بهترین مربی ایرانی

برانکو ایوانکویچ وامیر قلعه نوعی سرمربیان پرسپولیس و سپاهان در رده‌ 189 و 331 بهترین مربیان فوتبال باشگاهی جهان قرارگرفتند.برانکو ایوانکویچ وامیر قلعه نوعی سرمربیان پرسپولیس و سپاهان در رده‌ 189 و 331 بهترین مربیان فوتبال باشگاهی جهان قرارگرفتند.

به گزارش جمهوریت ؛در جدید‌ترین گزینش بهترین مربیان فوتبال باشگاهی جهان که توسط سایت کلاب ورلدرنکنیگ انجام شد، برانکو ایوانکوویچ ۲۵۰۳ امتیاز کسب کرد و در رده ۱۸۹ بهترین مربیان جهان ایستادند.

 

براساس این گزارش امیر قلعه‌نویی، سرمربی این فصل سپاهان با ۱۵۹۶ امتیاز در رده ۳۳۱ ایستاد.

 

همچنین علی‌ دایی که تیم سایپا را هدایت می‌کند، به ۵۶۶ امتیاز رسید و در رده ۶۵۴ مربیان جهان جای گرفت.

 

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم است، با ۳۵۷ امتیاز در رده۷۷۱ حاضر شد.

 

در این نظرسنجی کارشناسان رنکینگ باشگاه های فوتبال جهان ، زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی فصل قبل رئال مادرید همچنان بهترین مربی جهان انتخاب شده است.وی برای این منظور ۱۶۳۷۸ امتیاز کسب کرد.

 

همچنین بعد از او ارنستو والورده از بارسلونا با ۱۵۴۸۵ امتیاز ودیگو سیمئونه از اتلتیکومادرید نیز با ۱۲۸۹۱ امتیاز صاحب پله سوم قرار دارند.

 

همچنین در جدیدترین رنکینگ اعلام شده در بخش بازیکنان علی علیپور ستاره پرسپولیس با ۹ پله صعود به رتبه ۳۸ این رده بندی صعود کرد.

 

گفتنی است در جدید‌ترین رده بندی بهترین تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان که توسط سایت کلاب‌ورلدرنکینگ انجام گرفت، پرسپولیس با ۳۲۳۷ امتیاز در رده ۱۶۵ بهترین‌های جهان ایستاد و البته بهترین تیم‌ باشگاهی ایران در رده بندی کلی شد

 

علیرضا جهانبخش ستاره ملی پوش ایرانی برایتون با ۲ پله صعود در رتبه ۶۶ ایستاده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.