امروز ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۸ ب.ظ

ریل‌می ۳ (Realme 3) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تا پیش از عید نوروز معرفی خواهد شد

پیش از این فقط یک خبر از ریل‌می (Realme) را در ترنجی خواندیم.

به گزارش جمهوریت ;

پیش از این فقط یک خبر از ریل‌می (Realme) را در ترنجی خواندیم. ریل‌می یک زیربرند از اوپو است و متمرکز بر بازار هند ارایه می شود. یک ماه پیش در ترنجی خواندیم که گوشی سلفی محور Realme U1 با چیپست هلیو پی ۷۰ مدیاتک معرفی شد. امروز اما شایعه ای می شنویم که ریل‌می ۳ (Realme 3) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تا پیش از عید نوروز معرفی خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

همانطور که گفتیم دوربین ۴۸ مگاپیکسلی یکی از ترندهایی است که برای موبایل های میان رده برای سال ۲۰۱۹ حسابی جذاب است. همین دیروز بود که شیائومی ردمی نوت ۷ (Redmi Note 7) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و اسنپدراگون ۶۶۰ با قیمت ۱۵۰ دلار رسما معرفی شد و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی را به ارزانی ۱۵۰ دلار به شما ارایه می کند.

ریل‌می ۳ (Realme 3)

ریل‌می ۳ (Realme 3)

امروز اما زیربرند اوپو نیز شایعه ای دارد که می گوید موبایل بعدی آن ها یعنی Realme 3 نیز دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهند داشت. بعید نیست که حسگر تصویر ۴۸ مگاپیکسلی سامسونگ ISOCELL GM1 Ultra در آن استفاده شود و این آغاز نفوذ سامسونگ در بازاری است که سونی آن را پادشاهی می کند.

ده ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم سامسونگ می خواهد سونی را از تخت پادشاهی بازار حسگر تصویر موبایل به زیر بکشد و احتمالا رخنه کره ای ها از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی برای میان رده ها خواهد بود. نظر شما چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.