جمع بندی مشخصات خانواده گلکسی اس ۱۰ تا کنون

در ترنجی خواندیم که تاریخ ۱ اسفند برای معرفی گلکسی اس ۱۰ رسما تایید شد.

به گزارش جمهوریت ;

در ترنجی خواندیم که تاریخ ۱ اسفند برای معرفی گلکسی اس ۱۰ رسما تایید شد. ما تا کنون شایعات زیادی درباره سه عضو از خانواده گلکسی اس ۱۰ خوانده ایم و بد نیست که امروز جمع بندی مشخصات خانواده گلکسی اس ۱۰ تا کنون را داشته باشیم. در ادامه ترنجی همراه باشید تا درباره این خانواده جذاب بیشتر صحبت کنیم.

مشخصات خانواده گلکسی اس ۱۰

مشخصات خانواده گلکسی اس ۱۰

ابتدا باید بگوییم که در ترنجی خواندیم گلکسی اس ۱۰ ای (Galaxy S10E) نام گلکسی اس ۱۰ لایت خواهد بود. این شایعه جدید همان نام گلکسی اس ۱۰ لایت را برای مدل ارزان قیمت خانواده گلکسی اس ۱۰ محتمل تر دانسته است.

در این تصویر مدل عددی، اندازه نمایشگر، رنگ بندی و باتری از جمله مشخصاتی که برای اعضای خانواده گلکسی اس ۱۰ عنوان شده است. این ها همان مواردی است که ما قبلا می دانستیم. اما دوباره آن ها را مرور می کنیم:

گلکسی اس ۱۰ لایت

نمایشگر گلکسی اس ۱۰ لایت همان ۵.۸ اینچ است که با گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۸ برابر است. مدل عددی SM-G970 و باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری به همراه رنگ های مشکی، سفید، آبی، سبز و زرد.

گلکسی اس ۱۰

نمایشگر گلکسی اس ۱۰ برابر ۶.۱ اینچ است که از گلکسی اس ۹ بزرگتر است. مدل عددی SM-G973 و باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری به همراه رنگ های مشکی، سفید، آبی و سبز.

گلکسی اس ۱۰ پلاس

نمایشگر گلکسی اس ۱۰ پلاس برابر ۶.۵ اینچ است که از گلکسی اس ۹ پلاس و گلکسی نوت ۹ بزرگتر است. مدل عددی SM-G975 و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری به همراه رنگ های مشکی، سفید، آبی و سبز.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این خانواده می توانند جذاب باشند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.