حافظه رم LPDDR5 برای سه گانه گلکسی اس ۱۰ استفاده خواهد شد

پنج روز پیش بود که در ترنجی خواندیم حافظه UFS 3.

به گزارش جمهوریت ;

پنج روز پیش بود که در ترنجی خواندیم حافظه UFS 3.0 و رم LPDDR5 دلیل امتیازات خیره کننده بنچمارک اکسپریا ایکس زد ۴ است. همچنین درباره حافظه UFS 3.0 نیز مواردی را خواندیم و اولین بار آن را برای خانواده گلکسی اس ۱۰ شنیده بودیم. امشب شایعه دیگری داریم که می بینیم حافظه رم LPDDR5 برای سه گانه گلکسی اس ۱۰ استفاده خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حافظه رم LPDDR5 سامسونگ

حافظه رم LPDDR5 سامسونگ

طبق جدیدترین شنیده ها می بینیم که گفته می شود حافظه رم LPDDR5 برای سه گانه گلکسی اس ۱۰ ارایه خواهد شد. نمی دانم شما هم به یاد دارید یا نه اما پنج ماه پیش برای شما نوشتیم که حافظه رم ۸ گیگابایتی LPDDR5 سامسونگ تمام رکوردها می شکند اما نه برای گلکسی نوت ۹ یا آیفون های ۲۰۱۸. حالا به نظر می رسد که این حافظه رم LPDDR5 برای پرچمدارهای ۲۰۱۹ نقش کلیدی ایفا می کند.

قبلا در ترنجی خواندیم که به نظر می رسد سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ از این حافظه رم ۸ گیگابایتی LPDDR5 که تا ۵۰٪ عملکرد دستگاه را بهبود می دهد، استفاده کند. بر اساس تئوری بد نیست بدانید نرخ انتقال اطلاعات برای این حافظه برابر ۶,۴۰۰Mb/s است و این عدد برای رم های LPDDR4X برابر ۴۲۶۶Mb/s بوده که این پیشرفت خیلی اهمیت دارد. به عبارت ملموس تر اگر ۵G آن چیزی را که باید ارایه کند، شما با این حافظه رم می توانید ۱۴ فیلم FHD را در ۱ ثانیه انتقال دهید!

حالا اما تایید می شود که ۳۰ درصد کاهش مصرف انرژی و همان افزایش عملکرد ۱۵۰ درصدی با این فناوری ممکن می شود. به این صورت استفاده از حافظه رم LPDDR5 برای پرچمداران ۲۰۱۹ از جمله سه گانه سامسونگ خیلی مفید ظاهر خواهد شد. شما چطور فکر می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.