امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۵ ب.ظ

خبر محاصره عشایر اندیکا در سیل، کذب است/ در پی بارش های اخیر، راه ارتباطی چند روستا مسدود شده است

به گزارش جمهوریت ;

خبر محاصره عشایر اندیکا در سیل، کذب است/ در پی بارش های اخیر، راه ارتباطی چند روستا مسدود شده است

فرماندار اندیکا گفت: جاده های روستایی به دلیل بارش باران خسارت دیده و مسدود می شوند، اما اینکه عشایر در سیل محاصره شده باشند کذب محض است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، در پی انتشار خبری مبنی بر محاصره عشایر مناطق سوسن و سرخاب و ۲۲ روستای شهرستان اندیکا در سیلاب و عدم امداد رسانی و تامین آذوقه به مردم آن مناطق، سعیدی پور، فرماندار شهرستان اندیکا در تماس تلفنی با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: کسانی مغرضانه با اهداف خاص، سعی در غیر عادی جلوه دادن شرایط شهرستان اندیکا و تشویش اذهان عمومی دارند.

وی افزود: جاده های روستایی به دلیل خاکی بودن مسیر، با بارش باران های وسیع دچار مشکل می شوند، اما این که در سیلاب محاصره شده و امداد رسانی نشده باشند کاملا کذب و خلاف واقع است.

فرماندار اندیکا تاکید کرد: حدود ۲ هفته پیش این خبر به دست ما رسید و بلافاصله نیروهای امدادی هلال احمر به مناطق سوسن و سرخاب اعزام شدند و اعلام کردند حتی سنگ از دیواری نیفتاده است.

سعیدی پور ضمن انتقاد از افرادی که با انتشار اخبار کذب موجب بر هم زدن آرامش مردم می شوند، تصریح کرد: درست است که منطقه اندیکا محروم است، اما ظرفیت های بسیار زیادی دارد که باید به آن پرداخته شود ولی متاسفانه افرادی با انتشار چنین اخبار غیر واقعی موجب فرار سرمایه گذار و عدم پیشرفت شهرستان می شوند. 

وی در خصوص خسارات باران های وسیع ۲۴ ساعت گذشته، خاطر نشان کرد: به تعدادی از روستاها خساراتی وارد شده و راه ارتباطی آنها به دلیل خاکی بودن و ریزش سنگ مسدود شده است. البته بیشترین گزارشات آسیب های ناشی از باران های وسیع ۲۴ ساعت گذشته مربوط به منطقه کوموسه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.