امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲ ب.ظ

سفیر کاراکاس در تهران: ونزوئلا تنها نیست

سفیر ونزوئلا در تهران تاکید کرد: ونزوئلا تنها نیست و از طرف دوستان و کشورهای دوست مورد حمایت است.

به گزارش جمهوریت ;

سفیر ونزوئلا در تهران

سفیر ونزوئلا در تهران تاکید کرد: ونزوئلا تنها نیست و از طرف دوستان و کشورهای دوست مورد حمایت است.

به گزارش ایسنا، کارلوس آنتونیو الکالا کوردونس، سفیر ونزوئلا در تهران طی سخنانی در مراسم اعلام حمایت
سازمان‌های مردم نهاد و دانشجویی از دولت ونزوئلا گفت: چاوز زنده است، میهن زنده است، از طرف رئیس جمهور قانونی دولت جمهوری بولیواری، نیکولاس مادورو و همچنین رهبر همیشگی مان هوگو چاوز خوش آمد می گویم.
وی افزود: همان طور که در جریان هستید ونزوئلا همواره مورد تهاجم آمریکا بوده است و در این راستا حمایت متحدین خود را جذب می‌کند برای اینکه سیاست خود را در آمریکای لاتین پیاده کند.
این دیپلمات ونزوئلایی ادامه داد: ملت ونزوئلا زمان‌های بسیار زیادی است که در راه توسعه، یکپارچه، وحدت و استقلال خود از آموزه‌های رهبرانش سیمون بولیوار و چاوز استفاده می‌کند. ما به مبارزه خودمان علیه امپریالیسم ادامه می‌دهیم. ۲۰۰ سال پیش ما امپراتوری اسپانیا را شکست دادیم و حالا پس از ۲۰۰ سال با استفاده از اندیشه‌های سیمون بولیوار و چاوز بار دیگر ملت ونزوئلا به پیش خواهد رفت.
وی در ادامه بیان کرد: ونزوئلا با توجه به موقعیت ژئوپلیتیک خود همواره مورد توجه کشورهای دیگر قرار گرفته است و به بهانه آزادی و با هدف غارت اموال و منابع و ثروت ونزوئلا، شاهد هستیم که آمریکا و مقامات کاخ سفید اقداماتی را علیه ما انجام می‌دهند.
وی تاکید کرد: ما اراده ملت خودمان و دکترین خودمان را داریم که از ما در برابر هجمه‌ها دفاع می‌کنند. ونزوئلا تنها نیست و از طرف دوستان و کشورهای دوست، مورد حمایت قرار دارد.

خبر تکمیل می‌شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.