امروز ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۸ ب.ظ

بهترین دوربین موبایل سال ۲۰۱۸ به عقیده MKBHD هواوی میت ۲۰ پرو است

احتمالا “Blind Test” بهترین دوربین مارکوس براونلی را دیده باشید.

به گزارش جمهوریت ;

احتمالا “Blind Test” بهترین دوربین مارکوس براونلی را دیده باشید. این تست دوربین به ما نشان داد که شاید پرچمدارهای ما دستگاه های بسیار قابلی در عکاسی باشند اما برای استفاده روزمره اکثر کاربران حتی دستگاهی به ارزان قیمتی پوکوفون نیز می تواند خیلی دوست داشتنی باشد! امروز لو از آنباکس‌تراپی میزبان MKBHD است و نظر او را درباره این تست و در مجموع درباره بهترین دوربین موبایل سال ۲۰۱۸ می پرسد. بهترین دوربین موبایل سال ۲۰۱۸ به عقیده MKBHD هواوی میت ۲۰ پرو است و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

بیشتر صحبت این ویدیو درباره همان تست دوربین انجام شده توسط مارکوس که به صورت Blind Test انجام شد، است اما در نهایت او به پرسش که بهترین دوربین موبایل در سال ۲۰۱۸ از نگاه او چه دستگاهی است، پاسخ هواوی میت ۲۰ پرو را می دهد.

می دانم که احتمالا خیلی از شما با این ادعا موافقید و برخی مخالف. به هر صورت امتیاز دوربین هواوی میت ۲۰ پرو در DxO نیز همین را می گوید که دوربین موبایلی بهتر از پرچمدار هواوی در بازار وجود ندارد. البته که به نظر شخصی من، DxO باید تست خود را پیشرفت بدهد و توانایی هایی مانند عکاسی شب و البته لنز زاویه دید عریض را هم دخیل کند.

در حقیقت نظر من هم با نظر مارکوس براونلی نزدیک بوده و با تمام درخشش پیکسل ۳، آیفون Xs یا گلکسی نوت ۹ اما این هواوی میت ۲۰ پرو است که می تواند یک موبایل فوق جذاب برای علاقه مندان به عکاسی باشد. دلیل هم بیشتر برای من در تنوع اپتیک و پردازش تصویر است.

نظر شما چیست؟ شما بهترین دوربین موبایل سال ۲۰۱۸ را چه دستگاهی می دانید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.