امروز ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۵ ب.ظ

گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۱۰ با دوربین فوق عریض و بریدگی نمایشگر رسما معرفی شدند

در نهایت شایعات متعدد خانواده گلکسی ام (Galaxy M) بالاخره دو عضو این خانواده رسما معرفی شده اند.

به گزارش جمهوریت ;

در نهایت شایعات متعدد خانواده گلکسی ام (Galaxy M) بالاخره دو عضو این خانواده رسما معرفی شده اند. گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۱۰ با دوربین فوق عریض و بریدگی نمایشگر رسما معرفی شدند و در ادامه با هم با آن ها آشنا خواهیم شد.

گلکسی ام ۱۰

گلکسی ام ۱۰

گلکسی ام ۱۰ و گلکسی ام ۲۰ امروز در هند رسما معرفی شده است. این دو دستگاه دو ویژگی برجسته دارد که مربوط به نمایشگر و دوربین دوگانه می شود. نمایشگر با بریدگی نمایشگر قطره ای طور ارایه شده که اولین موبایل با ناچ سامسونگ می تواند نام بگیرند.

مشخصات گلکسی ام ۱۰ (Galaxy M10)

گلکسی ام ۱۰ (Galaxy M10) با چیپست اگزینوس ۷۸۷۰ (Exynos 7870) مجهز شده و مشخصات حافظه رم ۲ یا ۳ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایت را ارایه می کند. نمایشگر ۶.۲۲ آن رزلوشن HD+ از نوع LCD دارد. باتری گلکسی ام ۱۰ حجم ۳۴۰۰ میلی آمپری دارد و می تواند عملکرد خوبی برای این دستگاه با نمایشگر HD+ ارایه کند.

دوربین دوگانه گلکسی ام ۱۰ رزلوشن های ۱۳+۵ مگاپیکسلی دارد که دوربین ۵ مگاپیکسلی اینجا فوق عریض بوده و این را خیلی می پسندم.

مشخصات گلکسی ام ۲۰ (Galaxy M20)

گلکسی ام ۲۰

گلکسی ام ۲۰

گلکسی ام ۲۰ اما چیپست جدیدتر اگزینوس ۷۹۰۴ را ارایه می کند که به تازگی معرفی شده بود. حافظه رم ۳ یا ۴ گیگابایت است و حافظه داخلی ۲۳ و ۶۴ گیگابایتی خواهد بود. نمایشگر ۶.۳ گلکسی ام ۲۰ رزلوشن FHD+ است که در کنار باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری تبدیل به یک گزینه خرید خیلی بهتر نسبت به گلکسی ام ۱۰ می شود.

دوربین گلکسی ام ۲۰ با گلکسی ام ۱۰ مشترک است و به این ترتیب اگر شما دوربین فاکتور اصلی خریدتان است، گلکسی ام ۱۰ تفاوت زیادی با گلکسی ام ۲۰ ندارد. البته دوربین سلفی گلکسی ام ۲۰ یک دوربین ۸ مگاپیکسلی است در حالی که سلفی گلکسی ام ۱۰ یک دوربین ۵ مگاپیکسلی است. هر دو دستگاه با پورت USB C ارایه می شوند.

قیمت گلکسی ام ۱۰ نسخه پایه برابر ۱۱۲ دلار و قیمت گلکسی ام ۲۰ برابر ۱۵۴ دلار است. نظر شما درباره این دو پایین رده سامسونگ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.